Nat Geo Wild dokumentālo filmu TV kanāls

Nat Geo Wild ir 2007. gadā dibināts televīzijas kanāls, kas visā Eiropā rāda aktuālākās dokumentālās filmas par dabu, dzīvniekiem, dabas parādībām un planētu zeme kopumā. Nat Geo Wild ļauj skatītājiem ienirt dabas pasaulē. Latvijā kanālu raida krievu un angļu valodās, 24 stundas diennaktī visu nedēļu. Nat Geo Wild ir 1888. gadā dibinātās dabas izpētes biedrības National Geographic paspārnē. Šī organizācija rūpējas par dabas saglabāšanu un sabiedrības izglītošanu, tāpēc noteikti var teikt – šis būs pats.

Ko skatīties Nat Geo Wild kanālā?

Nat Geo Wild, kā jau teikts, rāda galvenokārt dokumentālās filmas, kas ļaus izzināt plašo pasauli visapkārt. Šajā kanālā katru mīļu stundu rāda jaunu dokumentālo filmu. To tematika ir visdažādākā. Sākot no Džozefa Konrāda iedvesmotā raidījuma Heart of Darkness, kas apseko Nīlas izteku, un beidzot ar tādiem raidījumiem kā Wild Japan, Wild Yellowstone, kuros tiek apskatītas konkrētas vietas un ievērības cienīgā flora un fauna tajās, kanālā vērojams vesels raibums dažnedažādu pārraižu. Atsevišķas pārraides ir veltītas dažādiem dzīvniekiem, piemēram, Coyotes, Crabs, Eagles fokusējas uz šiem pašiem dzīvniekiem, savukārt vispārīgāka rakstura pārraidēs, piemēram, Cruel Creatures tiek apskatīti ‘ļauni’ dzīvnieki, kas pielāgojušies, esot pavisam nežēlīgi.

Protams, neizpaliek arī cilvēks, kas, kā jau pierasts šādos kanālos, iegūst gluži nepatīkamu atveidojumu. Tā, piemēram, raidījumā Animal Smugglers tiek atveidotas lielākās operācijas, kurās tiek atklāti dzīvnieku kontrabandas noziegumi. Tāpat arī Shark From The Abyss tiek apskatīti haizivju uzbrukumi, taču tādā gaismā, kas vienmēr liek padomāt par cilvēka eksistences problemātiku. Nat Geo Wild, vārdu sakot, ir pilns ar visdažādāko informāciju un pārraidēm. Lai gan uzsvars ir uz dzīvniekiem, no šī kanāla varat iegūt arī vērtīgu informāciju par pasaules ģeogrāfiju, parašām un dzīvniekiem, kā arī to, kāpēc ir tik svarīgi mīlēt māti dabu ne tikai vārdos, bet arī darbos.

Kur skatīties Nat Geo Wild?

Kanāls ir pieejams pie vairākiem komunikāciju pakalpojumu sniedzējiem visā Latvijā, taču iesakām to skatīties tieši Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, kurā varēsit viegli pārslēgt valodu, ierakstīt mīļākās pārraides, kā arī piekļūt kanāla arhīvam. Nat Geo Wild kopā ar Interaktīvo televīziju ļaus jums izbaudīt dabu visās tās krāsās.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *