Nauka 2.0 TV kanāls

Nauka 2.0 (Наука 2.0 – “Zinātne 2.0”) ir krievu televīzijas kanāls, kurā varat skatīties zinātnei veltītas pārraides krievu valodā. Nauka 2.0 ir lielisks kanāls, kurā sekot Krievijas un pasaules inovācijām un jaunākajiem tehnoloģiskajiem atklājumiem. Kanāls ir dibināts 2011. gadā, un, ja var ticēt kanāla mājaslapā atrodamiem datiem, Nauka 2.0 skatās vairāk nekā 35 miljoni TV skatītāju. Latvijā tas pieejams pie vairākiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Lattelecom.

Ko skatīties Nauka 2.0?

Nauka 2.0 piedāvā ziņas, reportāžas, autorraidījumus, dokumentālās filmas, eksperimentālus raidījumus (t.i., tādus, kas nodarbojas ar eksperimentiem), kā arī ieskatu militārajā tehnikā, ražošanā, veselībā un tās aprūpē. Kanāls paredzēts zinātkāriem skatītājiem, kas vēlas izprast lietu būtību un to, kas īsti ir kas šajā plašajā pasaulē. Nauka 2.0, protams, var skatīties gan pusaudži, gan pieaugušie: nav jābūt pabeigušam Rīgas Tehnisko Universitāti, lai varētu novērtēt kanāla pārraides. Piemēram, Опыты дилетанта rāda kāda “diletanta” mēģinājumus kaut ko uztaisīt vai apgūt, savukārt Как оно есть katrā sērijā apskata, kā tiek gatavotas dažādas lietas, piemēram, maize, kafija, u.t.t.

Kā skatīties šo kanālu?

Nauka 2.0 var skatīties pie vairākiem televīzijas operatoriem, taču iesakām izvēlēties Lattelecom Interaktīvo televīziju, jo, izmantojot tieši to, varēsit ierakstīt interesantākās Nauka 2.0 pārraides un skatīties tās tieši tad, kad jums tas liksies interesanti.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *