NBA TV kanāls

NBA TV ir ASV kanāls, kas koncentrējas uz basketbolu. NBA TV varat skatīties ne tikai jaunāko basketbolā, kā arī vērot spēļu tiešraides, bet arī uzzināt ko vairāk par to, kā dzīvo NBA zvaigznes, kā arī izsekot līdzi komandām un to vēsturiskajām spēlēm. Tas skatāms Lattelecom Interaktīvajā televīzijā angļu valodā. NBA TV tika izveidots 1999. gadā un tagad ir pieejams vairākiem simtiem miljonu skatītāju visā pasaulē. Latvijā pieejams gan HD, gan parastajā versijā. Jāpiemin, ka finālus palaikam rāda ekskluzīvā kanālā – NBA Finals.

Ko skatīties NBA TV?

Kā – ko? Basketbolu! Taču, diemžēl vai par laimi, NBA TV nesastāv tikai no basketbola spēļu translācijām. NBA TV iespējams iepazīties ar basketbola ekspertu viedokļiem, raidījumu The Beat, The Starters, NBA All-stars spēlēm, kā arī vecām, leģendārām spēlēm, kuras tiek retranslētas – sākot ar, piemēram, 1970. gada Hawks pret Suns spēli un beidzot ar 2014. gada all-stars spēli. NBA TV ir viens no retajiem TV kanāliem, kas nodrošina pašu jaunāko un svaigāko sportu latviešu skatītājiem-tas patiešām ir liels retums šajos platuma grādos.

Palaikam var skatīties arī raidījumus par atsevišķiem spēlētājiem vai sporta klubiem, savukārt svētdienās gandrīz visu dienu var skatīties visu laiku labāko spēļu ierakstus. Tāpat, protams, neiztrūkstošas teju katru mīļu dienu ir spēļu tiešraides, kas piedāvātas nebijušā kvalitātē. NBA TV ir vislabākā dāvana basketbola fanātam, kā arī labs veids, kā iepazīstināt sevi un savas atvases ar profesionālu sportu.

Kur skatīties NBA TV?

Kādreiz NBA TV rādīja gan Baltcom, gan Lattelecom televīzijās, taču tagad kanāls pieejams tikai Lattelecom televīzijā – Interaktīvajā, Virszemes un Interneta. Baltcom izšķīrās izņemt šo kanālu no apraides, jo bija lielāks pieprasījums pēc izklaides kanāliem-NBA TV vietā Baltcom izvēlējās ievietot CTC kanālu krievu valodā. Interaktīvajā televīzijā tas pieejams arī HD kvalitātē, tā ka ne reizi nepalaidīsit garām kādu virtuozu piespēli vai nepareizi piešķirtu sodu. Interaktīvā televīzija ļauj arī arhivēt spēles, ļaujot jums reizi par visām reizēm kļūt par savas televīzijas pavēlnieku.

Komentāri (1)

siegfried

June 7th, 2015 at 12:43 pm    


pasdes

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *