Nickelodeon

Nickelodeon ir kanāls bērniem, kurā skaties labi zināmas multfilmas. Labi zināmas un populāras multfilmas bērniem un pieaugušajiem.

Nickelodeon jeb vienkārši „Nick” ir 1979. gadā dibināts bērnu TV kanāls. Tas visu savu pastāvēšanas laiku pārraida pasaulē populāras multenes. Nickelodeon ikdienas pulcē miljoniem skatītāju visā zemeslodē, un neilgu laiku atpakaļ to ieviesa arī Latvijā. Šeit kanāls ir pieejams krievu un angļu valodās, tāpēc tas ir lielisks veids, kā paātrināt jūsu bērnu angļu vai krievu valodas apguvi.

Kādas pārraides redzamas Nickelodeon?

Nickelodeon pārraida visdažādākās multenes, piemēram, „Sūkli Bobu Kvadrātbiksi”, „Avataru”, „Kung fu pandu” un citas. Kanāls ir draudzīgs visa vecuma bērniem. Brīvdienu rītos kanālā rāda pārraides pašiem mazākajiem skatītājiem, bet darbadienu programma ir piemērota gan gandrīz pusaudžiem, gan jūsu mazākajām atvasītēm. Jāpiebilst, ka tas, ka kanāls ir amerikāņu veidots, nekādā ziņā nemaina to, ka tas būs iecienīts arī jūsmājās. Nickelodeon pārraida pasaulē pieprasītas multenes, taču nereti redzami arī pašu Nickelodeon veidotas pārraides, kas gan tiek pārraidītas atkārtojumos.

Palaikam Nickelodeon pārraida arī speciāli televīzijai veidotas filmas, un starp multfilmām ir arī vairākas neanimētas pārraides, kuras patiks tiem, kas gandrīz jau izauguši no multenēm. Kopumā pārraides ir, protams, bez vardarbības, krāsainas un saulainas – tieši tādas, kādas patiks jūsu bērniem.

Kur skatīties Nickelodeon?

To piedāvā visi lielākie kabeļtelevīzijas operatori, piemēram, Lattelecom, Livas un Baltcom. Taču Nickelodeon vislabāk skatīties Lattelecom virszemes, Interaktīvajā vai interneta televīzijā. Virszemes televīzijā tas pieejams Bērnu kanālu pakā, bet gan Interaktīvajā, gan interneta televīzijā tas ir iekļauts pamata piedāvājumos.

Interneta televīzija būs izdevīga tiem, kuri vēlas saviem bērniem nodrošināt multenes pie datora, turklāt tā ir arī iekļauta Interaktīvajā televīzijā kā bonuss. Šādi jūs ne tikai varat palutināt (un nodarbināt) bērnus ar kvalitatīvu multeņu kanālu, bet arī nodrošināt, ka, ja vietas pie televizora ir aizņemtas, tad varat skatīties savas iemīļotākās pārraides datorā.

Turklāt šajos piedāvājumos ir iekļauti arī neskaitāmi (labi, īstenībā ap trīsdesmit) kanāli, kurus varēsit skatīties arī jūs pats. Palutini bērnus – pasūti Nickelodeon!

Komentāri (1)

markus

February 10th, 2012 at 2:07 pm    


forss kanals

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *