NTV Mir

NTV Mir TV ir viens no Krievijas populārākajiem TV kanāliem, kuru apvij skandāli, politika un citas peripetijas, taču tas nenoliedzami pārraida lieliskas ziņu pārraides un plašu spektru seriālu un filmu. NTV ir daudzveidīga televīzija, kas piedāvā izglītojošus, izklaides un citus raidījumus, kuru starpā ir arī pašas televīzijas oriģinālraidījumi.

Kanāls radies 1993. gadā un neilgi pēc tūkstošgadu mijas daudzu acīs zaudējis neatkarību, kad to iegādājās valsts kontrolētā kompānija „Gazprom”. Šī kanāla auditorija ir vairāk nekā 100 miljoni skatītāju. Latvijā kanālu, protams, pārraida krievu valodā.

Ko varam skatīties NTV Mir TV

Kā jau minēts, raidījumu skaits un dažādība ir liela, taču laikam viszināmākie ir NTV gangsteru seriāli, piemēram, „Glabātājs”, „Grēku galvaspilsēta”, „Alibi uz diviem” un citiem. Latvijas skatītājiem vispazīstamākās laikam būs NTV kriminālhronikas, kā arī ikoniskā ziņu pārraide „Сегодня”. NTV izceļas ar latviski runājošajai publikai neviennozīmīgi vērtējamu raidījumu un filmu klāstu. Piemēram, dažādos raidījumos tiek provokatīvi apspēlēta vēsture, kaut vai darinot vēsturiskas personības baltākas, nekā tās bija patiesībā.

Taču ja piever acis uz politiku, var teikt, ka NTV Mir TV ir satriecoši daudz saistoša, oriģināla un pārdomāta satura. Dažādi realitātes šovi, piemēram, „Zvērināto tiesa” un „Līdz tiesai”, kaut arī orientēti uz cilvēka un likuma līdzāspastāvēšanu, šķiet, saista krieviski runājošo publiku. Tiek pārraidītas arī visdažādākās sporta pārraides un notikumi, turklāt nekad netiek aizmirsti arī kaimiņvalsts aktuālākie notikumi – taču tos, iekams uzņemt sevī, iesakām attīrīt no šī kanāla politiskās ideoloģijas paliekām.

Kur skatīties NTV Mir TV

NTV Mir TV ir pieejams visās lielākajās Latvijas kabeļtelevīzijas kompānijās. Tas ir pieejams arī visās Lattelecom televīzijas pakās – Interaktīvajā, virszemes un interneta televīzijā. Iesakām skatīties NTV Mir TV Interaktīvajā vai interneta televīzijā, tādējādi nodrošinot sev dažādas iespējas, piemēram, raidījumu arhīvu (interneta un interaktīvajā) vai pārraižu ierakstu un programmu sastādīšanu katram ģimenes loceklim (interaktīvajā televīzijā). Padari savu TV pulti vēl spēcīgāku ar Lattelecom!

Komentāri (3)

martiņš

January 24th, 2017 at 7:36 pm    


Kruts kanals

TV

February 2nd, 2017 at 7:30 pm    


Jā, daudziem patīk.

mara

May 15th, 2018 at 2:00 pm    


es gribu skatīties kanālu

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *