Ogres TV

Ogres TV (OTV) sāka pārraidīt 2014. gada 1. janvārī plkst. 7:00. Šis kanāls kopā ar Rīga TV24 un Re:TV ir jauna bezmaksas apraides sastāvdaļa, aizvietojot LNT un TV3 kanālus, kas pārgājuši uz maksas apraidi. Televīzija sāka darbu 1991. gadā kā vietējā televīzija, apkalpojot Ogres rajona (tagad novada) teritoriju. 2007. gadā OTV sāka apraidi arī ārpus Ogres. 55% SIA “Ogres televīzija” pieder uzņēmējam A. Robežniekam, neliela daļa arī Ogres pašvaldībai un citiem uzņēmējiem.

Ogres TV (OTV)

Kaut arī OTV tagad lepojas ar savu televīzijas kanālu, tiek turpināts veidot ziņu materiālus arī abu LTV kanālu raidījumiem (“Labrīt Latvija” un “Latvijas stāsti”); tāpat OTV sadarbojas ar reģionu televīziju Re:TV, protams, veidojot arī oriģinālsižetus, dokumentālās filmas, sporta raidījumus un ziņas. Kanāls pārraida gandrīz visu diennakti, no 07:00 līdz 01:00. Zīmīgi, ka kanālam vēl nav mājaslapas, bet tā programmu var uzzināt Ogres pašvaldības mājaslapā (tiesa, ne ar visiem interneta pārlūkiem) un Lattelecom interneta televīzijā, kurā bez maksas pieejama kanāla tiešraide.

Ko rāda Ogres TV?

Tāpat kā uzņēmuma īpašniekam A. Robežniekam, kurš aizraujas ar motosportu, OTV ir jaušama patika uz sportu ne tikai tā populārākajās izpausmēs. Šo pārstāv, piemēram, raidījums “Esi aktīvs, neesi pasīvs”. Tāpat sastopamas arī Rīgas Kinostudijas filmas, dokumentālās filmas (piemēram, “Latvija 20. gs), filmas par dabu, un, protams, arī ziņu raidījumi. Tāpat tiek pārraidītas tiešraides no pasākumiem, līdztekus koncerta ierakstiem un cita veida oriģinālraidījumiem.

OTV auditorija ir pirmkārt bērni un jaunieši, taču šķiet, ka pēdējie kanālā atradīs vairāk, jo no bērnu raidījumiem atrodamas tikai jaunākajai auditorijai paredzētas izrādes, nevis multenes, kas jaunos varētu uzrunāt vairāk. Lai gan kanālam varētu pārmest atbilstošas nišas trūkumu (tāpat kā Rīga TV24, arī OTV pārraida principā LTV7 līdzīgu saturu), tajā atrodamais saturs tomēr ir atbilstošs vismaz kanāla reģionālajai dabai; tas ir, svarīgākās kanālā ir ziņu pārraides, kas 40 000 cilvēku apdzīvotajā novadā ļauj iedzīvotājiem uzzināt svarīgāko sev apkārt, kā arī justies uzklausītiem, kas arī nav maz.

Kur skatīties Ogres TV?

Bez digitālās apraides, OTV ir pieejams internetā, Lattelecom interneta televīzijas mājaslapā. Tāpat televīzijai ir arī YouTube kanāls, kurā pieejamas televīzijā pārraidītās ziņas. Pie citiem kabeļtelevīzijas operatoriem šis kanāls nav pieejams, taču, iespējams, tas laika gaitā tiks piedāvāts. Skatoties OTV Lattelecom televīzijā, jūs iegūstat dažādas iespējas, tajā skaitā, izvēloties interaktīvo televīziju, jums tiek dota pieeja raidījumu ierakstam un arhīvam. Savukārt interneta televīzijā varat vērot sev interesējošos raidījumus praktiski jebkur, lietojot planšetdatorus un viedtālruņus. Lattelecom virszemes televīzija savukārt ir pieejama gandrīz visā Latvijā.

Komentāri (1)

andris

November 1st, 2014 at 6:57 am    


skatijos no rita nu tur esossos maacitaajus vai topossos es nezinu,bet vienu es piefikseeju gan.vinni sludina par jeezu .kurss jau 2014 gadus duss, macot par seno ticibu kam jaatic, kam dievs jatic utt,bet passi lasa no planssetes un no portativaa,sludinot par dieva bausslliem ,ha ha haa bet,kur palika graamatas vai biibeles?saakaas piemeeram karss pazuud elektriiba un viss biibele pazuud!nu ko tad?ess piemeeram uzkatu maaciitaju kuss maak lasiit biibeli no papiira un kurss maak arii uzrakstiit arii savas domas arii uz taa kaa piemeeram visi tie evanggeeliji,negaidu atbildi jo saprotu!!!!!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *