Outdoor Channel

Outdoor Channel ir kanāls, kas translē medību, zvejas un bezceļu pārraides. Tas tika dibināts 1994. gadā un tagad ir pieejams visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā. Kopā ar aktīvajiem raidījumu vadītājiem, ir iespējams apceļot visus pasaules kontinentus, uzzinot jaunāko par briežu medībām ASV, safari izbraucieniem Āfrikā, zvejošanu upēs, ezeros un jūrās, kā arī daudz ko citu. Kanāls tiek pārraidīts HD kvalitātē un ir pieejams pie lielākajiem kabeļu un digitālās televīzijas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Outdoor Channel Ideja, pārraides, pārraižu sadalījums

Kanāla galvenais uzstādījums ir “True to the Core” jeb “Īsts līdz kodolam”. Šis uzstādījums jeb moto tiek pildīts ne tikai ar lieliskām pārraidēm, bet ar aktīva dzīvesveida popularizēšanu visā pasaulē, kā arī dabas saglabāšanas pasākumu sponsorēšanu ASV. Outdoor Channel ir sadalīts tematiskos blokos, t.i., piemēram, viena stunda veltīta zvejniecībai, nākamā medībām, vēl cita ieročiem, bet aiznākamā – braukšanai pa bezceļiem. Šādi kanāls nodrošina interesantu raidījumu pārpilnību pilnīgi visu raidlaiku, ļaujot katram skatītājam izvēlēties laiku, kurā būs visinteresantāk pieslēgties šim kanālam.

Sadalot Outdoor Channel pārraides tematiski, iegūstam aptuveni šādu sadalījumu:

Zveja:

Bill Dance Saltwater – zveja, spinings un atpūta sālsezeros. Jūs būsit pārsteigti, cik savādāka var būt zveja sāļos ūdeņos!

Ford’s Fishing Frontier – eksotisku zivju meklējumi visdažādākajās pasaules malās.

Trout Unlimited on the Rise – zveja tekošos ūdeņos: foreles, laši un citi labākie lomi tekošos ūdeņos.

Medības:

Sci Expedition Safari – kā vēsta nosaukums, raidījums koncentrējas uz safari medībām.

Excalibur’s Deer City USA – briežu medības ASV.

Shooting Gallery – jaunākais par ieročiem, likumdošanu, medībām un citām ar ieročiem saistītām lietām.

Dzīvesveids/dažādi:

PBR Outdoors – zveja, medības un aktivitātes pie dabas krūts kopā ar interesantākajiem viesiem.

GridIron Outdoors – medības, zveja un aktīvs dzīvesveids ārpus mājas, kopā ar ASV futbola zvaigznēm.

Adventures Abroad – vislabākais, ko piedāvā svešas zemes (valstis, kas nav ASV) piedzīvojumu meklētājiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Skaties Outdoor Channel Lattelecom televīzijā! Lattelecom piedāvā kvalitatīvu šī kanāla pārraidi gan Interaktīvajā, gan Interneta, gan Virszemes televīzijā. Īpaši jāizceļ Interaktīvās un Interneta televīzijas priekšrocības: Interneta televīzija ļauj skatīties iemīļotās pārraides, kur vien vēlaties, savukārt Interaktīvajā televīzijā varat ierakstīt pārraides un skatīties tās tad, kad vēlaties. Lattelecom ir patiesi latviska kompānija, kas piedāvā stabilus pakalpojumus par labām cenām – papildini savas zināšanas par to, kas tev svarīgs, izvēloties skatīties Outdoor Channel Lattelecom televīzijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *