Play-off spēle 2011. gada 16. martā

2011. gada 16. Martā LTV7 interneta tiešraidē skaties Play-off spēli Jaroslavļas Lokomotiv pret Rīgas Dinamo. LTV7 online TV šo spēli varēsi skatīties  17:45 pēc mana laika. Kontinentālā Hokeja Līga Jums piedāvā un LTV7 Jums piedāvā skatīties šo lielisko maču tiešraidē.

Šī būs Rīgas Dinamo un Jaroslavļas Lokomotiv piektā spēle, kura norisināsies Jaroslavļā. Zināms, ka pirmās divas notika Jaroslavļā no kurām vienu pārliecinoši uzvarēja Rīgas Dinamo, bet vienu Jaroslavļas Lokomotiv. Trešo un ceturto spēli, kuras notika Rīgā uzvarēja Jaroslavļas Lokomotiv. Tas nozīmē, ka uzvaras gadījumā sezona turpinās, bet zaudējuma gadījumā Rīgas Dinamo Gagarina kausa izcīņa ir beigusies.

Lai skatītos LTV7 interneta TV tiešraidi ir nepieciešams Lattelecom interneta pieslēgums, kā arī interneta pārlūks, kā piemēram, Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari pārlūks. Šis TV nedarbosies uz opera pārlūka. Un vēl ir nepieciešams Windows Media Player caur kuru skatīties LTV7 interneta tiešraidi vai arī kāda cita TV tiešraidi internetā – interneta TV, ko piedāvā Lattelecom interneta provaideris, kas ir labi pazīstams ar saviem kvalitatīviem pakalpojumiem un lielisko klienta servisu.

Play-off spēle, kurā spēkiem mērosies Jaroslavļas Lokomotiv un Rīgas Dinamo sāksies 18:00, kuru varēs vērot LTV7 interneta tiešraidē online TV bez maksas, kā arī TV ekrānos. LTV7 interneta tiešraidē online TV ir pieejama Lattelecom interneta klientiem 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā interneta TV bez maksas.

Komentāri (1)

TV

March 16th, 2011 at 10:15 am    


Cerams Rīgas dinamo uzvarēs !!!

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *