Populāri Latvijas TV kanāli

LTV1 – Latvijas sabiedriskā televīzija. Informatīvi dokumentālie orģinālraidījumi, Latvijas un pasaules ziņas, kultūra, izklaide, mūzika, seriāli, raidījumi bērniem u.c.

LTV7 – Latvijas sabiedriskā televīzija. Raidījumi jauniešiem, sporta raidījumi, starptautisko un Latvijas sporta sacensību tiešraides, izklaide, filmas, seriāli u.c.

LNT – Latvijas komerctelevīzija. Izklaidējoši un informatīvi raidījumi, ziņu apskati, seriāli, filmas un mākslas filmas, sporta un kultūras raidījumi u.c.

TV3 – Latvijas komerctelevīzija. Informatīvi izklaidējoši raidījumi, dažādi realitātes šovi, seriāli, filmas un mākslas filmas, raidījumi bērniem, animācijas filmas, sporta spēļu retranslācijas.

TV 5 Rīga – Latvijas komerctelevīzija. Populāri realitātes šovi, izklaidējoši raidījumi, seriāli, ziņu raidījumi krievu valodā, mākslas filmas, sms čats. Programma veidota daļēji latviešu, daļēji krievu valodā.

TV 6 – Labākās filmas un seriāli, jaunākie mūzikas koncerti, sporta un ekstrēmā sporta pārraides.

3+ Latvija – Krievijas seriāli, filmas, realitātes šovi un humora raidījumi tikai krievu valodā.

Mūzikas video (LV) – Skatāmi gan latviešu leģendāro mūziķu, gan mūsdienu mākslinieku videoklipi un intervijas, kas filmētas, sākot no 80.gadu beigām līdz pat mūsdienām.

OE (RU) – Muzikāli informatīvs kanāls krievu valodā ar izklaides ziņām, privātās ziņas no bagāto un populāro cilvēku dzīves, jaunumi no šovbiznesa un modes pasaules. Ekskluzīvas intervijas, pēdējie skandāli, kritiķu viedokļi un pasaules mēroga notikumi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *