Populāri TV kanāli

Nesen jau tika rakstīts par Latvijas TV kanāliem. Šajā rakstā apskatīsim daļu no ārzemju TV kanāliem, kuri ir pieejami interneta TV, Virszemes TV un citās Latvijas TV platformās. Jūs varat redzēt arī TV kanāla piedāvātās valodas.

EuroNews (EN, RU, DE, FR) – Eiropas Savienības aktualitātes, biznesa, sporta notikumu apskats, Eiropas preses apskats, fotoreportāžas, laika ziņas u.c.

National Geographic (EN, RU) – Viens no labākajiem pasaulē populārzinātniskiem kanāliem, pārraides par dzīvniekiem, vēsturi, dabu, ceļojumiem, kultūru u.c.

Hallmark Channel (RU, EN) – Piedāvā skatīties labākās, jaunākās filmas & seriālus visu dienakti.

Cartoon Network / TCM (RU, EN) – Viens no populārākajiem kanāliem bērniem, skatāms gan krievu, gan angļu valodā.

OE (RU) – Muzikāli informatīvs kanāls krievu valodā ar izklaides ziņām, privātās ziņas no bagāto un populāro cilvēku dzīves, jaunumi no šovbiznesa un modes pasaules. Ekskluzīvas intervijas, pēdējie skandāli, kritiķu viedokļi un pasaules mēroga notikumi.

Ohota i rybalka (Охота и рыбалка) (RU) – Cope un medības. Ieteikumi, konsultācijas, zivju un medījumu pagatavošanas receptes. vēsture. Reportāžas, sacensības un citi Raidījumi.

Eurosport (RU, EN) – Eiropas un pasaules sporta notikumu translācijas, sacensību tiešraides, Olimpiskās spēles, Eiropas čempionāti un citas aktualitātes sportā.

Pirmais Baltijas Kanāls (RU, LV) – Krievu filmas, jaunākās ziņas, informatīvi apskati, reportāžas no dažādām valstīm u.c.

REN TV Baltija (RU) – ziņas, izklaidējošās programmas, filmas, situāciju komēdijas, dokumentālās un animācijas filmas u.c.

RTR Planeta (RU) – Jaunumi Krievijas kultūrā, politikā, sportā, kā arī labākās dokumentālās un mākslas filmas. Dažādi raidījumi par vēsturi, mākslu, kultūru u.c.

Discovery Channel (RU, EN) – Populārzinātniskas dokumentālās filmas un raidījumi par zinātni, dabu, pasauli, atklājumiem, pētījumiem, vēsturi.

Animal Planet (RU, EN) – raidījumi par dzīvnieku pasauli, dabas pētniecību u.c.

Discovery investigation ID (RU, EN) – Populārzinātnisks TV kanāls, skatāms krievu un angļu valodā.

Fox Life (RU, EN) – populāras filmas, seriāli un dažādi šovi u.c. Vairāk pazīstams, kā filmu TV kanāls.

Fox Crime (RU, EN) – kriminālā pasaule vienā TV kanālā. Noziegumi un to atklāšana. Dažādas kriminālās filmas un seriāli.

Disney Channel (EN, SE) – Volta Disneja kompānijas radīts TV kanāls bērniem vecumā no 6 līdz 14 gadiem, piedāvājot kā Disneja studijas oriģināldarbus, tā citu producentu radītas multfilmas (t.sk. pilnmetrāžas), komēdijas, seriālus un filmas (Hannah Montana, High School musical u.c.) Aizraujoši, interesanti un ar pasakainu burvības pieskaņu – kā viss Disneja radītais, tas patiks un aizraus ikvienu bērnu un ne tikai, jo tā ir izklaide visai ģimenei!

Disney Toon (EN, SE) – Programmā iekļautas gan populāras un klasiskas animācijas filmas, gan Disneja studijas jaunākās animācijas filmas.

MTV Europe (EN) – jauniešu mūzikas kanāls, šovi un raidījumi par un ap slavenību dzīvi u.c.

Eurosport 2 (RU, EN) – sporta ziņu apskati, sporta notikumu, Olimpiskās spēles un pasaules kausa izcīņas u.c. sporta notikumi.

Silver Baltic (LV, RU) – Populārs filmu TV kanāls. Kanālā filmas tiek rādītas oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Universal Channel (RU, EN) – Jaunas un godalgotas, tāpat klasiskas un skatītāju atzītas filmas un populārākie seriāli (Dr. Hauss, Māsas un brāļi u.c.), Universal Studios producētās mākslas filmas – kvalitatīva izklaide prasīgam skatītājam.

Sci-Fi (EN, RU) – Kanāls piedāvā labākos fantastikas seriālus un pasaulē atzītas filmas.

BBC Prime (EN) – orģinālkomēdijas un dramatiskās filmas, BBC dokumentālās filmas un izglītojošās programmas, kā arī mūzika, dzīvesstila un bērnu programmas, slavenību intervijas.

NTV Mir (RU) – informatīvi izklaidējošs kanāls krievu valodā, kas bagāts ar izglītojoši informatīviem raidījumiem un izklaides pārraidēm.

 

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *