Portatīvais dators

Multimediju klases portatīvie datori – Acer portatīvie datori, Asus portatīvie datori, Dell portatīvie datori, Hewlett Packard portatīvie datori, Lenovo portatīvie datori, MSI portatīvie datori, Samsung portatīvie datori un Toshiba portatīvie datori. Šie portatīvie datori par īpaši izdevīgām cenām kļūs par Jūsu universālo palīgu visās dzīves situācijās.  Tie sajūsminās Jūs ar savu ātrdarbību un jaudu, jo aprīkoti ar jaudīgām videokartēm un labiem procesoriem. Turklāt interneta veikala katalogā šos jaudīgos datorus iespējams iegādāties par pievilcīgām cenām.

Akumulators

Tie var būt portatīvie datori ar 3, 4, 5, 6, 8 un vairāk stundu izturīgu bateriju. Akumulatora darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Ja šis parametrs nav īpaši svarīgs, tad varat iegādāties portatīvo datoru nepievēršot tam uzmanību. Ja šis parametrs ir svarīgs, tad pērciet portatīvo datoru, kuram baterijas darbības laiks ir vismaz 5, 6 un vairāk stundas.

Portatīvo datoru baterijas darbības laiks

Portatīvo datoru baterijas darbības laiks ir atkarīgs no konfigurācijas, veiktajām operācijām un citiem faktoriem. Ja Jūs veiksiet darbības, kas patērē daudz resursus, tad Jūsu baterija izlādēsies daudz ātrāk nekā tad, kad dators netiek pārslogots. Lai paildzinātu baterijas darbības laiku nav ieteicams lietot failu apmaiņas programmas, skatīties online video pārraides vai klausīties interneta radio. Portatīvā datora baterijas darbības laiks ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas. Maksimālā akumulatora kapacitāte samazina portatīva datora lietošanas laiku. Baterijas darbības laiks var samazināties atkarībā no portatīvā datora noslodzes tajā laikā, kad tiek izmantota baterija datora barošanai.

Dators

Laikam ejot novecos ne tikai Jūsu portatīvais dators, bet ari portatīvā datora baterija. Tas nozīmē, ka baterijai novecojot Jūsu baterijas darbības laiks samazināsies, kad tā tiks atslēgta no strāvas. Par to arī nevajag tik ļoti uztraukties, jo visu var nopirkt atkal jaunu un tad Jūsu baterija atkal darbosies bez problēmām. Iespējams Jūs labāk nopirksiet jaunu portatīvo datoru, jo mūsdienās tie ir tik lēti, ka ērtāk ir nopirkt atkal jaunu portatīvo datoru, kas būs daudz jaudīgāks par iepriekšējo.

Vēl pavisam nesen portatīvo datoru ražotāji piedāvāja portatīvos datorus ar baterijām, kas spēja darboties tikai pāris stundas. Arī tas tagad vairs nav problēma, jo ir iespējams iegādāties jaudīgus portatīvos datorus ar  baterijas darbības laiku 6,8  un vairāk stundām. Portatīvie datori kļūst mazāki, jaudīgāki un daudz lētāki.

Lēti portatīvie datori

Lēti portatīvie datori no Acer, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung, Toshiba ražotājiem. Tie ir labi pazīstami portatīvo datoru ražotāji, kuru portatīvie datori ir nopērkami tepat interneta veikalā par īpaši izdevīgām cenām. Portatīvie datori un cita datortehnika ar piegādi visā Rīgā un Latvijā – ātri un ērti. Piesaki savu vēlamo portatīvo datoru un pērc internetā, jo tie ir jaudīgi portatīvie datori par pievilcīgām cenām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *