Portatīvie datori

Lēti un jaudīgi portatīvie datori par saprātīgām cenām ar vairāku gadu garantiju. Ja meklē portatīvo datoru no Acer, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, Samsung, Toshiba portatīvo datoru ražotājiem, tad dateks ir īstā vieta, kur iegādāties portatīvos datorus.

Kāpēc pirkt portatīvo datoru pie Dateks

Portatīvie datori

Dateks iespējams ir lielākais un ērtākais specializētais datortehnikas interneta veikals Latvijā. Dateks ne tikai pārdod portatīvos datorus par lieliskām cenām, bet arī nodrošina datortehnikas diagnostiku, datortehnikas remontu, programmatūras pārinstalēšanu, datora daļu uzstādīšanu klienta datorā, datu rezerves kopiju veidošanu pirms pārinstalēšanas, konsultācijas par datora uzlabošanas iespējām un tamlīdzīgi. Pats galvenais, ka Dateks piedāvā portatīvos datorus par lieliskām cenām. Pērkot portatīvo datoru Dateks interneta veikalā nebūs jāuztraucas par diagnostiku, cenām, remontu un pārējām lietām, kas saistītas ar Jūsu portatīvo datoru.

Kā pirkt portatīvo datoru

Izmantojot interneta veikala filtru Jūs ātri un ērti varat izvēlēties portatīvo datoru savām prasībām. Atzīmējiet, vai Jums ir nepieciešams 3G, Bluetooth, FireWire, web kamera un tamlīdzīgi. Kad Tas ir izdarīts – interneta veikals piedāvās Jūsu prasībām pieejamos portatīvos datorus. Jūs varat izvēlēties arī portatīvā datora ražotāju, displeja izmēru, cietā diska ietilpību, portatīvā datora svaru, video kartes sēriju, procesoru, operētājsistēmu un tā tālāk. Otrs variants ir aplūkot jaunākos piedāvājumus no zemo cenu interneta veikala, kurā ir aprakstīts par konkrētā datora komplektāciju un tā iespējām.

Kā pasūtīt portatīvo datoru internetā

Ievietojiet vēlamo portatīvo datoru iepirkumu grozā un spiediet uz pogas – noformēt pasūtījumu/pirkt. Jūs nonāksiet iepirkuma grozā, kurā būs redzams, kādas preces vēlaties iegādāties. Ja portatīvo datoru nevēlaties pirkt, tad spiediet uz pogas – dzēst vai iztukšot grozu, tad pazudīs visas preces no iepirkuma groza. Kad beidzot esiet izvēlējies sev tīkamāko portatīvo datoru, tad spiediet uz pogas – apstiprināt pasūtījumu. Tālākajos soļos jums būs jāievada savi personas dati, lai Dateks interneta veikala klientu menedžeri varētu ar jums kontaktēties, jāizvēlas piegādes un apmaksas veids, būs iespēja ievadīt privātpersonas datus vai uzņēmuma rekvizītus, kas tiks uzrādīti preču pavaddokumentos. Ja izvēlēsieties apmaksas veidu ar bankas pārskaitījumu, jums automātiski tiks sagatavots priekšapmaksas rēķins. Aizpildi visus nepieciešamos laukus un jau pavisam drīz Tev būs jauns portatīvais dators vai jauni portatīvie datori.

Portatīvo datoru piegāde

Portatīvajiem datoriem tiek nodrošināta piegāde visā Latvijā. Jums tikai atliek izvēlēties portatīvo datoru un noformēt pasūtījumu internetā. Portatīvo datoru piegādei tiek izmantoti Dateks interneta veikala  kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi.  Portatīvo datoru piegāde Rīgā tiek veikta divu darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Pēc priekšapmaksas saņemšanas Dateks kontā datoru piegādi Latvijas rajonu centros DPD kurjerpasts veic trīs darba dienu laikā, bet pārējā Latvijas teritorijā – četru darba dienu laikā.