Portatīvie datori ar LED monitoriem

Zemo cenu interneta veikals piedāvā iegādāties lētus portatīvos datorus. Tie ir portatīvie datori sākot no pāris simtiem latu un lielisku komplektāciju. Pazīstami ražotāji un patīkamas cenas, kā arī portatīvo datoru piegāde visā Latvijā.

Portatīvie datori ar LED

 https://www.linc.lv/portativie-datori

Tie ir portatīvie datori ar LED monitoriem. Šķidro kristālu displeja LED monitori ir daudz plānāki un pats galvenais patērē daudz mazāk elektroenerģijas salīdzinājumā ar CRT monitoriem. Vispār ir divi galvenie monitoru veidi, kuri jau tika minēti – CRT un LED. Kā zināms, tad CRT monitori patērē daudz vairāk elektroenerģijas nekā LED monitori. Tas ir pat 50 % un vairāk %. Un tas viss tāpēc, ka LED monitori tiek izgaismoti ar vienu spuldzi. Portatīvie datori ar LED monitoriem neizstaro elektromagnētisko starojumu un nenogurdina acis. LED monitoriem ir vēl daudz citu plusi un tāpēc iegādājoties datoru noteikti ir jāņem tāds dators, kam ir LED monitors.

Datora cietie diski

Cietais disks, kas arī ir svarīgs parametrs mūsdienās, kad iespējams lādēt filmas un mūziku pāris minūšu un pat sekunžu laikā. Runājot par cieto disku, tad zināms, ka tas ir portatīvā datora komponente, kurā glabājas operētājsistēma, programmas un citi faili (filmas, mūzika, bildes un viss pārējais).  Portatīvā datora cietā diska izmērs nosaka cik daudz programmas un failus iespējams saglabāt uz portatīvā datora. Cietā diska apjomu mēra gigabaitos, kas saīsinājumā būs GB. Tātad mūsdienās pērkot datoru ir vērts pirkt ar cieto disku 320 GB un vairāk, jo piemēram, vienas filmas izmērs ir aptuveni  1 GB un vairāk.

Ārējie cietie diski

Jāpiebilst arī tas, ka nepieciešamības gadījumā zemo cenu interneta veikalā ir pieejami ārējie cietie diski. Tie ir nelieli un darbojas tāpat, kā flash kartes. Ārējo cieto disku plus ir tāds, ka tiem ir daudz lielāka ietilpība un daudz lielāks ātrums nekā flash kartēm. Zemo cenu interneta veikalā ir iespējams iegādāties ārējos disku ar 60 GB, 200 GB, 250 GB, 320 GB, 500 GB, 640 GB un tā tālāk.

Citi pakalpojumi

Tiek nodrošināta  arī datortehnikas diagnostika, datortehnikas remonts, programmatūras pārinstalēšana, datora daļu uzstādīšana klienta datorā, datu rezerves kopiju veidošana pirms pārinstalēšanas, konsultācijas par datora uzlabošanas iespējām un citi pakalpojumi.

Datoru un datortehnikas piegāde

Iespējama arī portatīvo datoru, cieto disku un citu preču piegāde. Piegāde iespējams Rīgā un citur Latvijā. Zemo cenu interneta veikals ir pareizā izvēle datortehnikas iegādei, jo ir serviss, piegāde un garantija.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *