PRO 7

PRO 7 jeb Pro SiebenPRO 7 jeb Pro Sieben ir otrs lielākais Vācijas filmu kanāls. Tas piedāvā nebeidzamas izklaides iespējas, rādot skatītājiem gan amerikāņu, gan vācu lielākās zvaigznes savā dabiskajā vidē – viņpus TV ekrāna. Tas radās 1989. gadā un tiek pārraidīts gan ar satelīta, gan kabeļtelevīzijas starpniecību. Lai gan daļa kanāla satura ir vācu radīta, liela daļa no PRO 7 pārraidītā nāk no Ziemeļamerikas. PRO 7 galvenokārt pāraida Austrijā, Šveicē un Vācijā, taču tagad pieejams visā pasaulē, Latviju ieskaitot. Kanālu rāda vairāki Latvijas televīzijas operatori, un tas pieejams tikai vācu valodā. Kanāla sauklis ir “Mēs mīlam jūs izklaidēt.”

Ko skatīties PRO 7 kanālā?

PRO 7 kanālā pārraida galvenokārt amerikāņu un kanādiešu seriālus, palaikam arī vācu seriālus. Piemēram, vācu valodā tiek pārrādīti “Divarpus vīri”, “Lielā sprādziena teorija”, “Simpsoni”, “Eurēka”, “Kā es satiku jūsu māti” un citus. Bieži tiek pārraidītas arī Holivudas un ne tik ļoti Holivudas filmas, piemēram, “Eurotrip”, “The Green Hornet” un citas – pārsvarā tās ir komēdijas; diez vai kādu saraudinās šī kanāla skatīšanās. No PRO 7 pieejamajām multfilmām jāizceļ, protams, “Simpsoni”, taču citas multfilmas, šķiet, kanālā neraida.

Tātad kopumā kanāls ir ar uzsvaru uz izklaidi, turklāt, lai cik tas paradoksāli nebūtu, nevis vācu, bet amerikāņu izklaidi. Tāpat PRO 7 piedāvā arī vairākas vācu pārraides, piemēram, Galileo, kā arī stila un sadzīves raidījumu “taff”. PRO 7 kopumā uzskatāms par vācu analogu Latvijas kādreizējiem publiskās apraides kanāliem – LNT un TV3 – taču Latvijas iedzīvotājiem tas laikam visvairāk noderētu kā palīgs vācu valodas apgūšanā.

Kur skatīties PRO 7?

PRO 7 var skatīties Lattelecom, Baltcom un citās televīzijās Lattelecom tas ir pieejams Starptautiskajā pakā, savukārt Baltcom tas ir Interaktīvās televīzijas Pamata blokā. Ne Lattelecom, ne Baltcom PRO 7 kanālam nepiedāvā Interaktīvās televīzijas pamatfunkcijas – iespēju attīt uz raidījuma sākumu, kā arī iespēju ierakstīt pārraides vai piekļūt pārraižu arhīvam.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *