Radio Boom FM

Boom FM ir Kaspara Upaciera (viņš arī Ufo) veidots interneta radio, kurā varam skatīties un klausīties dažādus raidījumus, kā arī atrast 12 dažādu mūzikas stilu atskaņošanas sarakstus, kas tiek regulāri papildināti un kļūst par mājvietu dažādiem citiem raidījumiem. Tas sāka savu darbību 2013. gada 13. maijā plkst. 13:13.

Uz jautājumu: “Kāda tad ir Boom FM frekvence?” Var atbildēt gan tā, ka tam nav frekvences, gan tā, ka tā frekvence darbadienu rītos (7-10) ir 93,1 FM. Tas ir, Boom FM raidījumus varam klausīties arī Latvijas Universitātes radio – Radio NABA.

Boom FM raidījumi:

Katru dienu “Rīta boom!” programmā, kuru vada radio īpašnieks Kaspars Upacieris, tiek apspriestas aktuālas un ne tik aktuālas lietas Radio SWH klausītājiem tuvajās “BB Brokastu” tradīcijās.

Tomēr visinteresantākais, visskandalozākais un visviskautkādākais raidījums Boom FM ir Artusa Kaimiņa vadītā “Suņu Būda”, kurā apmeklētājus nemitīgi apber ar provokatīviem jautājumiem, jokainiem izteikumiem un dažreiz arī ar nelāgiem apvainojumiem. Boom FM ir pabijuši tādi viesi kā Ozols, Gustavo, Pauls Timrots, “Rīgas Laika” redakcija, u.c. sabiedrībā zināmas personības.

Taču arī citas ētera personības vada ne mazāk interesantus raidījumus: filosofs Dr. Starp Citu pirmdienu rītos ieved klausītājus pavisam savādās, dažreiz ļoti abstraktās spriedelēšanās, bet otrdienu rītus izkrāso svarcēlājs Raimonds Bergmanis ar “Olimpiskajām brokastīm” – sportam veltītu raidījumu, kas pašlaik izseko olimpiskās lāpas ceļojumu pa pasauli.

Savukārt ceturtdienas rīta raidījumā “Luņu parks” tiek apspriestas jocīgas lietas ne mazāk jocīgā formātā, un piektdienās Imants Vekmans–arī Briec–apspriež aktīvu dzīvesveidu. Jāpiemin arī Māra Zandera jeb Pana Klekša komentāri, kas dzirdami piektdienās 9:30 no rīta.

Daži vārdi par formātu:

Boom FM savā ziņā ir klasiskā radio un interneta radio hibrīds – tā raidījumus var klausīties gan radio, gan telefonā, izmantojot aplikācijas (iOS un Android telefoniem). Tā kā daži Boom FM raidījumi tiek pārraidīti arī citās radiostacijās, šo radiostaciju var saukt arī par sava veida “satura laboratoriju”. Tas ir ļoti interesants, Latvijā vēl nebijis koncepts, jo raidījumus Boom FM var radīt visi interesenti, tajā skaitā arī jūs. Ja raidījums būs labs, tas, iespējams, nonāks ne tikai Boom FM, bet arī citās radiostacijās, kurām trūkst kvalitatīva satura. Un ar saturu Boom FM pašlaik viss kārtībā.

Boom FM – mūsdienīgs interneta radio!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *