Radio Capital FM

Radio Capital FM ir radio ar garu vēsturi, kuras laikā mainījās gan frekvences, gan vietas, kurās tas uztverams, kā arī, protams, uz vietas nepalika arī radio formāts.. Pametis kādreizējo 101,0 Mhz frekvenci, kuru nu apdzīvo radio ar šīs frekvences nosaukumu, Radio Capital FM nu raida 94,9 Mhz frekvencē Rīgā un Zemgalē, 95,9 Valmierā (kopš 2011. gada jūlija) un 97,1 – Liepājā.

Radio Capital FM – vēsture, raidījumi, mūzika

Ko raida Capital FM?

Capital FM raida gan raidījumus dažādām gaumēm, piemēram, izklaidējošu raidījumu par kino tematiku – “Stopkadrs”, kurā var dzirdēt par aktuālo gan Latvijas, gan ārzemju kino-, “Sveicienu stunda”, kurā klausītājiem tiek dota iespēja sveikt savus tuvos, kā arī ikdienas “Kapitālie” raidījumi, kurus vada Diāna Saule, Toms Barons un Liene Brikovska. Bez tam, ēterā varam dzirdēt arī tematiskus raidījumus, veltītus dažādiem mūzikas stiliem — RnB, džezam, hip-hop, un citiem.

Capital FM dzirdamā mūzika ir savdabīgs mistrojums starp European Hit Radio un “šablona radio”, taču šīs radiostacijas mūzikai parasti ir šāds vai tāds enerģisks piesitiens.

Kas klausās Capital FM?

Capital FM pēc klausītāju skaita ir viena no mazākajām radiostacijām Latvijā – tikai 24 tūkstoši klausītāju 2012. gada pavasarī, kā ziņo TNS. Taču rādītājs ir labs, jo pēc ziemas sezonas tas ir pieaudzis par apaļiem 3 tūkstošiem, pie tam jāņem vērā, ka šajā laikā raidīt sāka Spin FM, kas tieši konkurē ar Capital FM.

Pēc paša radio sniegtajiem datiem, galvenokārt radio klausās 18-40 gadus veci pilsētnieki. Interesanti šķiet tas, ka 57% no klausītājiem ir augstākā izglītība, bet tikai 33% no klausītājiem mēnesī pelna vairāk nekā 300 latu.

Capital FM, šķiet, nebaidās eksperimentēt gan ar raidījumiem, gan ar raidījumu personālu, kas, šķiet, vidusmēra latvietim tomēr nav tik atpazīstams. Nākotnē no Capital FM var gaidīt pārsteigumus. Vai tie mums, klausītājiem, būs interesanti – to laiks rādīs.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *