Radio Skonto Frekvence

Radio Skonto ir populāra radiostacija Latvijā. Pašlaik radio Skonto ir trīs studijas –  Rīgā, Liepājā un Valmierā. Radio Skonto savu darbību uzsāka 1993. Gadā.

FM 107,2 MHz Rīga

FM 99,8 MHz Cesvaine

FM 97,5 MHz Liepāja

FM 92,8 MHz Limbaži

FM 97,0 MHz Valmiera

Radio Skonto Jums piedāvā populāras un klausītas dziesmas, ziņas, dažādas akcijas un konkursus, rīta programmu un noderīgu infiormāciju. Radio skotno iespējams klausīties arī internetā – interneta radio. Radio Skonto piedāvā arī online radio klausīšanos iespēju, kas ļauj klausīties radio Skonto internetā caur Jūsu interneta pārlūku.

Kā klausīties interneta radio

Jūs varat izmantot winamp , windows media player vai citu programmu, lai varētu klausīties Latvijas interneta radio. Jums noteikti datorā jau ir Winamp vai windows media player, bet ja šādas programmas nav, tad tās iespējas lejupielādēt bez maksas. Lejupielādēt Winamp var Winamp oficiālajā mājas lapā: šeit, kurā atradīsi ikonu ar uzrakstu „Free download”. Klikšķini uz ikonas un lejupielādē programmu, tad izpildi pāris vienkāršus soļus un Tavā datorā būs Winamp programma, kas dot iespēju klausīties interneta radio. Windows media player Var lejupielādēt Microsoft mājas lapā bez maksas: šeit. Izvēlies sev piemērotāko programmu vai abas un lejupielādē savā datorā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *