Ren Baltija TV kanāls

Ren Baltija (РЕН Балтия) ir Baltijas versija plašajam Ren TV kanālam. Ren TV tika dibināts 1997. gadā; tas tiek pārraidīts visā Krievijā, NVS valstīs un arī visās Baltijas valstis. Tā mērķauditorija ir 18-45 gadus veci cilvēki. Kanāls piedāvā skatīties visu veidu pārraides: filmas, seriālus, dokumentālās filmas un ziņas. Latvijā tas pieejams krievu valodā un bez subtitriem.

Ko piedāvā Ren Baltija TV kanāls

Ren Baltija formāts ir visnotaļ vienkāršs: brīvdienās tajā iespējams skatīties dokumentālās filmas ar ļoti apšaubāmu saturu; darbadienās kanālā tiek pārraidīti seriāli, izklaidējošas pārraides (realitātes šovi, kulinārijas raidījumi, “talk šovi”, u.t.t.). Palaikam kanālā rodamo pārraižu klāstu atsvaidzina arī dažādas filmas un, protams, ziņas.

Skatīties Ren Baltija TV kanālu internetā

РЕН Балтия ir viens no lielākajiem privātajiem televīzijas kanāliem Krievijā. Lielākoties koncentrējas uz auditoriju vecumā no 18-45 gadiem. Piedāvā dokumentālās filmas, seriālus, izklaidējoša rakstura programmu kā arī informatīvos jaunumus.

Populārākais Ren Baltija TV kanālā

No pārraidēm kā populārākās un reprezentatīvākās jāizceļ, piemēram, “Ekstrasensu cīņas”, kas Latvijas skatītājiem jau pazīstamas; “Nemelo man!” – realitātes šovs par problēmām ģimenēs; svarīgi, ka kanāls pārraida arī slavenā A. Mamikina autorraidījumu “Bez cenzūras”. Jebkurā gadījumā, kaut arī kanāla pārraides īpaši neizceļas ar oriģinalitāti, tās tomēr šķiet pieskaņotas skatītāju vēlmēm un nodrošina zināmu dažādību visas dienas garumā.

Ren Baltija izpelnās kritiku galvenokārt divos aspektos: viens ir jau pieminētā patika uzdot izklaides un izdomājumu raidījumus par kaut ko patiesu (kanālā ir patiešām daudz viltus zinātnes). Otrā ir tā, ka kanāls ir politiski lādēts par labu valdošajai koalīcijai, taču šī kritika skar, vairāk vai mazāk, visu Krievijas mediju vidu, turklāt Ren Baltija nemaz nav tik daudz ziņu satura, lai politika pārlieku jauktos kanāla saturā.

Kur skatīties Ren Baltija (РЕН Балтия)

Iesakām skatīties Ren Baltija Lattelecom televīzijā – tā ir augsta kvalitāte par izdevīgu cenu. Lattelecom piedāvā trīs veidu televīziju – interaktīvo, interneta un virszemes. Virszemes televīzija ir viegli pieejama jebkuram, kuram mājās ir televizors ar dekoderi, interneta televīzijai vajadzīgs internets, bet interaktīvā televīzija pieejama gandrīz 80% visas Latvijas. Katram no šiem televīzijas veidiem ir savi bonusi: interneta televīziju var skatīties pat mobilajā telefonā vai planšetdatorā, interaktīvā televīzija ļauj ierakstīt pārraides, bet virszemes televīzija ir viegli pieejama, ērta un lēta.

Komentāri (1)

aleksandrs

January 8th, 2014 at 7:30 pm    


Labvakar!

LUGUMS!
pa 1 kanalu ,sodien, tika ,raidits ,,zvezda dobra,,ap pl 21.00.
kur senjori VAR macities angglu valodu,Pasniedzeja;DZINTRA VILANE,
KADA VEIDA ES VARETU AR VINAS SAZINATIES,LAI ARI MACITOS PIE VINAS,.
ES PAR VELU IERADZIJU SO PROGRAMMU, UN LUDZU JUSU PALIDZIBU!
ar Cienu Alexander

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *