RTL TV

RTL, kādreiz Luksemburgas Radio sastāvdaļa, ir lielākā privātā televīzija Vācijā. Tās pirmsākumi meklējami 1984. gadā, kad to sāka raidīt Luksemburgā, taču četrus gadus vēlāk tā pārvācās uz Ķelni un sāka raidīt plašāk pieejamās frekvencēs.

RTL TV kanāla formāts

RTL formāts ir vienkāršs un izklaidējošs. Liels uzsvars ir likts uz ziņām, taču daudz lielāks uz izklaidi. RTL ir mājvieta tādām pazīstamām pārraidēm kā “Kobra: Lielceļu policija”, “Kurš grib kļūt par miljonāru”, “Vecpuisis” un citām. Kaut arī RTL pieder aptuveni 12-15% no tirgus daļas Vācijā, lielākā daļa kanāla pārraižu nav īsti oriģinālas. Tomēr varbūt seriālu gardēžiem patīkama šķitīs tieši šī šķautne: RTL var skatīties vairākas ASV pārraides, kuras Latvijā vēl nevaram skatīties, vai varam skatīties tikai vecākās sērijas. Piemēram, RTL vēl joprojām pārraida tādus seriālus kā “Bones”, “Law & Order”, “Psych”, “CSI Miami” un “Vegas”, kā arī citus ārzemēs populārus seriālus.

Skatīties RTL TV kanālu internetā

RTL ir viens no populārākajiem Vācijas kanāliem, kas ir ļoti pieprasīts arī aiz tas robežām. RTL piedāvātās pārraides ir ļoti daudzveidīgas – te redzēsiet gan seriālus un filmas, gan analītiskos un humora raidījumus. Turklāt, visas Formula 1 sezonas garumā RTL piedāvā regulārās treniņu, kvalifikācijas un sacīkšu translācijas, kuras papildina intervijas ar F1 pilotiem un interesanti kopsavilkumi.

Iespējams, ka kādam RTL saistās ar bērnības šauro pieeju satelītkanāliem un multenēm, kuras tur varēja skatīties vāciski (tas tomēr bija “Super RTL”), bet citiem, savukārt, ar UEFA čempionu līgas spēlēm, kuras ilgus gadus translēja gan RTL, gan RTL7. Un pavisam noteikti kāds RTL kanālā ir skatījies Formula 1, kur RTL visas sezonas garumā translē treniņus, kvalifikāciju un sacensības, kuras pavada saturīgas un saistošas intervijas ar F1 pilotiem un šīm sacīkstēm tuvu stāvošiem cilvēkiem.

Kāpēc skatīties RTL TV kanālu

RTL ir ļoti laba televīzija ikvienam, kurš vēlas atsvaidzināt vācu valodas zināšanas – kanāls nav pieejams ar subtitriem ne latviski, ne krieviski. Taču RTL, ja vien nedzīvojat Vācijā, parasti neskatās valodiskā, bet vizuālā satura dēļ – formulas vēl joprojām var redzēt, pat ja nesaprotat vāciski, bet spēlētājus un bumbu pat vācu valodas nepadarīs par latviešiem svešiem jēdzieniem.

Iesakām skatīties RTL Lattelecom interneta vai Interaktīvajā televīzijā: izmanto interneta televīzijas pārnēsājamību, skatoties to jebkur, kur pieejams internets; izmanto Interaktīvās televīzijas priekšrocības, ierakstot interesantākās pārraides un skatoties tās tad, kad jums izdevīgāk.

Komentāri (1)

arturs

January 26th, 2014 at 10:50 pm    


Loti jauki
Ka ari erti skatities:)

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *