RTR Planeta

РТР-планета (Российское телевидение и радио-планета) ir Krievijas televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī ļauj sekot aktuālākajam Krievijā. 2002. gadā apraidi sākušais kanāls pārraida aktuālos jaunumus, pārraides, seriālus, kā arī dokumentālās un mākslas filmas. Latvijā pieejamais variants ir atšķirīgs no oriģināla un pietuvojas tam, ko rāda NVS valstu auditorijai paredzētajai RTR Planeta versijai. Kanāls pieejams krievu valodā un bez subtitriem.

Skatīties RTR Planeta TV kanālu internetā

Īpašs uzsvars kanāla programmā tiek likts uz ziņām, pārraidot galveno ziņu programmu “Вести” visu dienu ar triju stundu intervālu. Visu dienu kanālā var vērot arī talk-šovus, piemēram, “Право на встречу”, “О самом главном”, “1000 мелочей” un citus. Pieejami arī vairāki seriāli un dokumentālo filmu cikli, kā, piemēram, “Сделано в СССР”, “В лесах и на горах”, “Каменская” u.t.t. RTR Planeta no pārējām Krievijas televīzijām atšķiras kvalitatīvi, jo, piemēram, kanālā ir mazāk gangsteru seriālu nekā pārējos.

Īpašu daļu no raidlaika sastāda arī filmas, kuru vidū varam redzēt gan Padomju kinoklasiku, gan filmas, kas radītas kopš PSRS sabrukšanas. Kanāla dokumentālo raidījumu klāstā jaušams visnotaļ interesants formāts, uzsvaru liekot uz “alternatīvajām vēsturēm”, kurās gan bieži tiek rādītas sazvērestības teorijas bez taustāma pamata. Taču atsevišķas pārraides, piemēram, “Титаник. Последняя тайна” veic apsveicamu žurnālistiku, šķiļot gaismu uz to, kas interesē mūsdienu Krievijas iedzīvotājus, kā arī to, kāda ir Krievijas loma vēsturē un pasaulē.

Kur skatīties RTR Planeta

RTR Planeta ir pieejams pie visiem lielākajiem televīzijas operatoriem Latvijā. Iesakām skatīties RTR Planeta Lattelecom interneta TV, interaktīvajā vai virszemes televīzijā. Katrai no tām ir savi bonusi: interneta televīzija ir lēta, un ar tās palīdzību varat skatīties televīziju gan planšetdatorā, gan mobilajā tālrunī; turpretim ar interaktīvo televīziju varat ierakstīt sev interesējošas pārraides un vairāk kontrolēt pašu skatīšanās procesu; virszemes televīzija ir lēta un visvieglāk pieejama.

Kas var labāk atklāt to, kas norisinās kaimiņvalsts dzīvē, ja ne tās mediju kanāli? Atklāj sev kaimiņzemes pasauli ar RTR Planeta!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *