Shortcut filmas internetā

Shortcut ir pēdējā laikā ļoti populārs un dzirdēts nosaukums. Šis ir jaunais interneta televīzijas vieds kurš pieejams Latvijas iedzīvotājiem. Šī iespēja strauji pārņem Latviju, jo piedāvā skatīties filmas, seriālus un arī televīziju gan uz televizora gan dažādās citās ierīcēs kam iespējams pieslēgt internetu.

Kas ir Shortcut

Shortcut filmas ir viens no pakalpojumiem ko iespējams pieslēgt. Šeit ir apkopotas ļoti daudzas filmas un seriāli kurus varam skatīties gan telefonā  gan datorā, gan planšetē vai citās ierīcēs. Turklāt, varam to darīt par vienu, fiksētu samaksu mēnesī. Samaksājot konkrētu naudas summu, abonēšanas maksu, varam veselu mēnesi skatīties visu ko vēlamies, pareizāk, visu ko mums piedāvā. abonējot šo pakalpojumu, varat maksāt ikmēneša maksājumu un skatīties pieejamos seriālus un filmas visu laiku.

Pozitīvi ir tas, ka varat skatīties šīs filmas teju visur, atliek ielādēt attiecīgo aplikāciju un pārliecināties par interneta signāla esamību. Ja jums ir internets, esat abonējuši pakalpojumu un jums ir ierīce ar šo aplikāciju, jums ir nepieciešams tikai laiks, lai varētu skatīties netraucēts.

Šajā pakalpojumā, ir pieejamas neskaitāmas filmas un jaunākie seriāli. Papildus tam, ir iespējams, par papildus samaksu, iegādāties arī jaunākās filmas kuras vēl nav pieejamas kopējā filmu klāstā. Protams, tā ir brīva izvēle.

Katram abonentam ir iespēja izvēlēties, pieteikt filmas, TV vai abas kopā. Iegādājoties abus pakalpojumus kopā, jūs iegūstat gan televīziju ar populārākajiem pašmāju un ārzemju kanāliem, kā arī filmu un seriālu izlasi, turklāt, to iegūstat izdevīgāk nekā maksājot par katru atsevišķi.

Kam piemērots Shortcut

Ja neesat īpaši televīzijas skatītāji, bet reizēm vēlaties pavadīt vakaru pie kādas labas filmas, vai ceļojuma laikā ir nepieciešams kas tāds, kas aizpilda laiku, pat braucot transportā uz darbu, varat iegādāties Shortcut Films un nesatraukties par to, ka nav ko skatīties. Plašais klāsts un vieglā piekļuve pilnībā atsver cenu, kas nebūt nav tik augsta, ja izvērtē piedāvāto un konkurentu cenas. Lattelecom klientiem tas ir vēl vienkāršāk, jo interaktīvās televīzijas klientiem, ir iespēja iegādāties filmas ar pults palīdzību. Tas tiešām ir ātri un vienkārši.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *