Shortcut interneta TV

Pasaule attīstās ļoti strauji. Visu laiku ir manāmas kādas izmaiņas ikdienā, kaut kas jauns tiek ieviests vai mainīts jau pierastais, šādi ieviešot jaunākās tehnoloģijas un tendences mūsu dzīvēs. Televīzija nav izņēmums. Esam pieraduši ka televīzija ir pieejama tikai televizorā, bet internetā varam lejupielādēt filmas, seriālus un tamlīdzīgi, varam skatīties dažādus klipus. Tāpat, daudzi kanāli ir ieviesuši interneta televīzijas opciju, tas nozīmē, ka varat skatīties viņu programmu internetā.

Kas ir Shortcut

Shortcut ir interneta televīzija kas piedāvā 50 dažādus TV kanālus un papildus tam, jums ir piekļuve plašam klāstam dažādu filmu un seriālu. Šis ir Lattelecom piedāvāts pakalpojums, tāpēc Lattelecom klientiem, tas ir īpaši pieejams. Shortcut sniedz jums iespēju skatīties gan televīziju gan dažādas filmas un seriālus ne tikai mājās, pie televizora. Varat to darīt gan no sava mobilā telefona gan datora vai planšetes. Ielādējot attiecīgo aplikāciju un piesakot izvēlēto pakalpojumus jūs varat skatīties visu ko jums piedāvā šī iespēja.

Shortcut un Lattelecom

Shortcut un Lattelecom ir teju viens un tas pats, visi kam ir pieslēgta Lattelecom interaktīvā televīzija, var iznomāt dažādas filmas un seriālus, tāpat, var iegādāties mēneša abonementu un skatīties visu ko piedāvā Shortcut savā televizorā. Abonēt pakalpojumus varat ar savu pulti lieki netērējot ne laiku ne enerģiju. Shortcut arī piedāvā skatīties dažādas filmas un dažas seriālu sērijas tos neiznomājot vai neabonējot, to varat darīt, jo ir atsevišķa sadaļa – Shortcut dāvina. Ja vēlaties turpināt seriāla skatīšanos vai vēlaties noskatīties kādu no jaunākajām filmām, tas, protams, maksās.

Shortcut interneta TV pakalpojumi

Iegādājoties Shortcut interneta televīziju, jūs abonējat sevis izvēlēto pakalpojumu paku. Tās ir:

  • Shortcut Films
  • Shortcut TV
  • Shortcut Films + TV

Pašsaprotami, varam izsecināt ko katra paka piedāvā. TV paka piedāvā skatīties 50 TV kanālus jūsu izvēlētajā ierīcē. Filmu paka piedāvā skatīties tūkstošiem dažādu filmu un seriālu. Abu apvienojums, protams, piedāvā abus pakalpojumus. Papildus šīm pakām, ir iespējams iznomāt arī Shortcut Premiere. Šeit varat iegādāties jaunākās un aizraujošākās filmas.

Šī ir lieliska iespēja kā atpūsties paskatoties kādu filmu vai seriālu gan ar atpūtu gan ceļošanu vai daudz ko citu. Varat paņemt savu iecienīto filmu līdzi kādā garākā pārbraucienā, ja vien protams ir pieejams interneta pieslēgums vai bezvadu internets. Šis pakalpojums ir savienojams ar jebkuru internetu un mūsdienu pasaulē, internets ir pieejams teju visur, kas noteikti piešķir papildus plusu šādai iespējai.

Interneta televīzija

Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģijas tendences un to, ka cilvēki arvien biežāk izvēlas skatīties interneta televīziju, šāds pakalpojums ir ļoti noderīgs, jo sniedz gan televīzijas gan filmu arhīva pakalpojumu. Mēs varam darīt teju visu, turklāt maksājam pietiekoši nelielu naudas summu. Cilvēki pat var izvēlēties atteikties no parastās televīzijas šī piedāvājuma sakarā. Protams, arī parastā televīzija sāk piedāvāt dažādas papildus opcijas, bet interneta televīzija kļūst arvien populārāka. Piesakot šādu pakalpojumu, mēs varam skatīties ko vēlamies, kad vēlamies un kur vēlamies. Mēs vairs neesam piesaistīti pie televizora.

Shortcut

Šis ir viens no lielākajiem projektiem interneta televīzijā kurš pieejams Latvijas iedzīvotājiem un nebūtu jābrīnās, ja tas kļūs par vienu no līderiem interneta  televīzijas jomā. Tas pat var sacensties ar parasto televīziju. Izvēle protams, ir katra paša rokās, bet internets pārņem arī televīziju, līdz ar to ir vērts ielūkoties arī šeit. Īpaši tāpēc, ka arī televizori ir pieejami ar interneta iespējām, kas nozīme ka varam pieslēgt šo pašu pakalpojumu arī savam televizoram, bez liekām problēmām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *