Showtime televīzijas kanāls

Showtime ir CBS paspārnē esošs televīzijas kanāls, kas pārraida asa sižeta filmas, trillerus, zinātnisko fantastiku un citu veidu filmas 24 stundas diennaktī. Kanāls ir radies 1976. gadā, un 2012. gada augustā ASV vien kanāla auditorija sasniegusi 22 miljonus skatītāju. Populārākie Showtime šovi ir, piemēram, Californication, Shameless un House of Lies. Latvijā no 2011. gada iespējams skatīties Showtime Baltics, kas ir Skandināvijas telekompānijas NonStop TV pārraidīts kanāls ar Showtime brendu un logo, taču ar mazāk oriģinālā Showtime satura.

Skatīties Showtime TV kanālu internetā

Aizraujošas filmas no pasaules lielajām kino kompānijām. Asa sižeta filmas, trilleri, fantastika, piedzīvojumi un šausmu filmas 24 stundas diennaktī. Nekādu reklāmas paužu un oriģināla skaņa – tikpat kā kinozālē.

Latvijā pieejamajā Showtime krievu un angļu valodā ar latviešu subtitriem iespējams skatīties pārsvarā 70. un vēlāko gadu filmas, no kurām nozīmīga daļa ir iznākusi pēdējā desmitgadē. Kanālā ir pieejami arī daži oriģinālraidījumi, piemēram, Adult Swim. Kaut arī pamaz oriģinālā satura, Showtime tomēr pieejams nozīmīgs daudzums interesantu filmu, piemēram, pašlaik tur iespējams skatīties Reservoir Dogs, Quest for Fire un citas labi novērtētas filmas.

Kanālā tiek pārstāvētas pārsvarā labi novērtētas filmas, kas, kaut arī bieži vien jau sen izgājušas no aprites, sagādās interesantus brīžus jebkuram, kuram interesē ne tikai pats svaigākais, bet arī nozīmīgākais kino vēsturē. Showtime iespējams skatīties ne tikai minētās asa sižeta filmas un trillerus, bet arī vesternus, komēdijas, drāmas, kara filmas un praktiski visus pārējos filmu žanrus ar labākajiem aktieriem un interesantākajiem sižetiem.

Showtime ir pieejams lielāko kabeļtelevīzijas un digitālās televīzijas operatoru klāstā, piemēram, Showtime skatīties piedāvā Livas, IZZI, Baltcom, Lattelecom un citi televīzijas operatori. Iesakām skatīties Showtime Lattelecom interneta, interaktīvajā vai virszemes televīzijā: interaktīvajā televīzijā pieejams raidījumu ieraksts, bet interneta televīziju varat “paņemt līdzi” uz darbu, transportu un pasākumu, kurš solās būt mazāk daudzsološs par filmu, ko pa to laiku varat noskatīties. Savukārt virszemes televīzija ir visērtākais risinājums tiem, kam mājās ir dekoderis un ir vēlme skatīties labākos kanālus par mazu cenu.

Skaties Showtime Lattelecom televīzijā – izvēlies labāko un izdevīgāko televīzijas risinājumu Latvijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *