Skaties LNT internetā ar Lattelecom interneta televīziju

Latvijas neatkarīgā televīzija (LNT), 1996. gadā dibināts televīzijas kanāls, ir viena no skatītākajām televīzijām Latvijā. Tagad ikviens var skatīties gan LNT, gan LNT raidījumu arhīvu internetā, izmantojot Lattelecom interneta televīziju. Šajā rakstā mēģināsim parādīt to, kāpēc jūs varētu gribēt skatīties LNT, izmantojot interneta televīziju – kompānijas Lattelecom jaunāko pakalpojumu.

Raidījumu arhīvs

Kaut arī pēc TNS.lv datiem populārākā LNT pārraide ir LNT ziņu “Top 10”, arī raidījumi kā, piemēram “Degpunktā”, “Dziedošās ģimenes” un tautas iniciatīvas raidījumi, kā “Tautas balss” ik sezonu pulcē tūkstošiem skatītāju, kam interesē aktualitātes un kvalitatīva izklaide. Lattelecom interneta televīzija piedāvā gan LNT, gan pārējo lielāko Latvijas kanālu (LTV1, LTV7, kā arī TV5 un Kanāls 2) raidījumu arhīvus, tādējādi ļaujot tev skatīties savu iemīļotāko no pašmāju TV internetā, kad vien tu vēlies.

Jāatrunā, ka LNT raidījumu arhīvā ir pieejami visi raidījumi, tāpēc, ja neesi paspējis kaut ko noskatīties, neraizējies, jo varēsi to noskatīties vēl piecas dienas pēc tam, kamēr tavs iemīļotais raidījums vēl ir saglabāts interneta televīzijas arhīvā.

Skaties kur gribi, kā gribi

Īpaši jāizceļ Lattelecom televīzijas ērtā lietošana – viegli pārlūko televīziju programmas, izvēlies to, kas interesē, un skaties. Lattelecom televīzija ir pieejama arī ar iOS operētājsistēmu aprīkotajām ierīcēm (iPhone un iPad), kā arī ar Android aprīkotajiem telefoniem. Tagad, piemēram, savu iemīļoto hokeja spēli vari skatīties arī tramvajā vai pat klausīties tiešraidi, braucot ar automašīnu. Protams, vari savas iemīļotās pārraides skatīties arī, ejot līdzi sievai iepirkšanās tūrē vai paskatīties kādu seriālu, kamēr vīrs viesistabā ar draugiem sit kārtis – šī iespēja ‘nēsāt televizoru kabatā’, šķiet, arī ir lielākais interneta televīzijas pluss.

3 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods

Ikviens, kuram vien ir e-pasta adrese var izmēģināt Lattelecom televīziju bez maksas veselas 3 dienas. Bez jau minētajiem Latvijas kanāliem, pieejami vairāk, nekā 20 citi televīzijas kanāli visām gaumēm. Interneta televīzija ir ļoti lēta – izvēloties izdevīgāko piedāvājumu, tas izmaksā mazāk, nekā 3 latus mēnesī. Varat izvēlēties arī kādu no 8 papildus kanāliem, kas jūs patiešām varētu interesēt.

Interneta televīzija ir kas jauns, un kas gan vēl labāk palīdzēs sekot jaunajai “Dziedošo ģimeņu” sezonai, ja ne pieraksts uz interneta televīziju? Interneta televīzija ir ne tikai izdevīgāka par kabeļtelevīziju – tā sniedz krietni vien vairāk kontroles pār to, ko tu skaties un kad skaties, jo vienmēr ir pieejams TV arhīvs. (Nemaz nerunājot par strīdiem, kas atrisināsies, kad mājās būs otrs ‘televizors’.)

Zināms arī, ka ne visi interesantie raidījumi tiek pārraidīti ārpus darbalaika – piemēram, populāro “Mentālistu” LNT pārraida katru dienu akurāt 12:10, kas nepavisam nepalīdz seriālu redzēt, ja strādājat no deviņiem līdz pieciem.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *