Sony Entertainment Television

Sony Entertainment Television ir populārs TV kanāls, kas tiek dēvēts par populāru filmu un seriālu kanālu. Sony Entertainment Television kanāls Jums piedāvā 24 stundas diennaktī dažādas populāras filmas, komēdijas, romantiskas, piedzīvojumu un detektīvfilmas kā arī pasaulē slavenākos seriālus.

Sony Entertainment Television TV kanāls

Sony Entertainment Television (SET) ir viens no populārākajiem filmu un seriālu kanāliem pasaulē. Tas 24 stundas diennaktī rāda jaunas un vecas populāras filmas un seriālus. Latvijā to pārraida krievu un angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. SET galvenā auditorija ir pusmūža cilvēki, taču jebkura vecuma skatītājs šajā kanālā atradīs ko interesantu – ne velti kanālu skatās vairāk nekā 95 miljoni cilvēku 103 valstīs. Latvijā pārraida lokalizētu SET Baltic variantu, ko pirmoreiz sāka rādīt Igaunijā, 2010. gadā.

Ko varam skatīties Sony Entertainment Television

SET pārstāvēto pārraižu klāsts ir ļoti plašs. Šajā televīzijā varam vērot gan tādus pasaulē atzītus seriālus kā „Vampīru dienasgrāmata”, „Sekss un lielpilsēta”, „Aģents Čaks” un „Vils un Greisa”, kā arī jaunākus seriālus kā, piemēram, „Bordžu Dinastija”, „Viesnīca Babilona” un „Parasta meitene”. Kanālā 24 stundas diennaktī pārraida praktiski tikai seriālus, taču paretam pagadās arī kāda filma vai realitātes šovs.

Kopumā var teikt, ka kanāls ir paredzēts seriālu mīļotājiem – un SET pārraida tik daudz seriālu, ka pat prasīgākais skatītājs atradīs, kur pieķerties. Kanāla formāts ir draudzīgs visai ģimenei, taču paši Sony atzīst, ka visbiežākie skatītāji šim kanālam ir sievietes vecumā no 25 līdz 54 gadiem.

Kur varam skatīties Sony Entertainment Television

Iesakām SET kanālu skatīties kādā no Lattelecom televīzijas pakām. To Latvijā piedāvā visi lielākie kabeļtelevīzijas operatori, taču, ja jums jau ir televizors ar dekoderi, tad SET visērtāk būs pieslēgt ar Lattelecom virszemes TV pamata paku. Turklāt SET ir pieejams arī Interaktīvajā un interneta televīzijā.

Interneta televīzija būs īpaši izdevīga tiem, kas vēlas televizoru skatīties savā planšetdatorā vai telefonā, kā arī tiem, kam mājās nav televizora. Interneta televīzija ir pieejama par zemu cenu, turklāt var būt arī kā atspaids tiem, kas mājās vienmēr strīdas par vietu pie pults. Turpretim Interaktīvā televīzija piedāvā milzumu dažādu iespēju, sākot ar pārraižu ierakstīšanu un pieeju noteiktu kanālu TV arhīvam un beidzot ar programmu sastādīšanu, kā arī citām pielāgošanas iespējām.

Komentāri (1)

Viola

September 1st, 2016 at 1:07 pm    


Labdien!

Sony Entertainment ir lielisks kanāls, kaut arī pēdējā gada laikā tas ir pārpludināts ar muļķīgiem miroņu/vampīru seriāliem, taču tas ir gaumes jautājums un gan jau kāds arī tādos rod ko interesantu.

Lielākā problēma ir šī kanāla piedāvātā satura tulkojums latviešu valodā. Konkrēti — seriāla “Valdība” (“Borgen” dāņu valodā) tulkojums latviešu valodā, kas redzams subtitros. Iepriekšējā nedēļā (no 22.08.-28.08.2016.) tulkojums bija, kaut ar dažām neuzmanības kļūdām, taču korekts un atbilstošs avota valodai, taču šajā nedēļā (no 29.08.2016.) šī seriāla tulkojuma subtitri ir vien nesakarīgu vārdu savārstījums. Acīmredzot kaut kas ir noticis ar sākotnējo tulkotāju un ir piesaistīts kāds, kuram nav ne mazākās nojēgas ne par dāņu valodu, nedz arī par latviešu valodu.

Ceru, ka šī problēma tiks drīzumā atrisināta — no sirds vēlu veiksmi!

Ar cieņu,

Viola Vilde

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *