Sony Turbo

Sony Turbo ir izklaides kanāls, kurā visu diennakti pārraida labākos un populārākos seriālus pasaulē. 2013. gada martā tas ienāca arī Latvijas tirgū un tagad ir pieejams Lattelecom televīzijā. Kanāls ir lieliska izklaide ikvienam, kurš sevi uzskata par seriālu mīļotāju vai arī taisās par tādu kļūt. Kanāls ir pieejams krievu valodā ar subtitriem visu Baltijas valstu valodās. Pašlaik tas ir pieejams visiem Lattelecom Interaktīvās un Virszemes televīzijas filmu pakas abonentiem; to iespējams skatīties arī Interneta televīzijā.

Skatīties Sony Turbo TV kanālu internetā

Sony Turbo piedāvājumā rodami gan komēdiju, gan asa sižeta un arī detektīvu seriāli visām gaumēm, taču “vidusmēra” Sony Turbo skatītājs noteikti ir vīriešu dzimuma. Īpaši kanāla programmā jāizceļ “Deksters”, “CSI”, “Aģents Čaks”, “Dakterīši” un “Baiļu faktors”, kas ir ieguvuši pasaules slavu un ne mazumu godalgu. Savukārt tiem, kas jau visu minēto ir redzējuši (pie tam vairākas reizes), patiks arī seriāli “Seinfelds”, “Operācija Osmins” un “Femme Fatales”. Vārdu sakot, kanālā būs ko atrast gan jauniem seriālu skatītājiem, gan tādiem, kas uzskata sevi par veterāniem.

Sony Turbo TV kanāls

Kanāls ir ļoti aizraujošs, jo piedāvā plaša spektra izklaidi, taču sadalījums aptuveni ir šāds: pa dienu tiek rādīti komēdijseriāli un “Baiļu faktors”, taču pēc darbalaika beigām Sony Turbo tiek rādīti detektīvseriāli, asa sižeta seriāli un kopumā nopietnākas pārraides. Šis sadalījums gan nepatiks visiem ļaudīm, taču vismaz sniedz zināmu stabilitāti, kas ļauj veidot savus TV paradumus. Arī tad, ja seriāli nav tas, ko visvairāk mīlat, vienmēr (un it sevišķi ģimenes cilvēkiem) vilinoši ir subtitri, kas ļaus atsvaidzināt krievu valodu – vai arī palīdzēs bērniem to iemācīties.

Kur skatīties Sony Turbo TV kanālu

Lattelecom sniegtie pakalpojumi bez šaubām ir vispopulārākie, un varbūt var teikt arī viskvalitatīvākie visā Latvijā. Skaties Sony Turbo Lattelecom televīzijā – kontrolē to, ko skaties, kad skaties, kā skaties ar Interaktīvo un Interneta televīziju. Taču pat ja vēlies palikt pie ciparu televīzijas piedāvājuma, vari skatīties Sony Turbo arī Virszemes televīzijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *