Sony Turbo TV kanāls

Sony Turbo visu diennakti varat skatīt populārākos ārzemju seriālus un izklaides raidījumus. Tas tendēts uz vīriešu auditoriju, piedāvājot skatīties detektīv- un komēdij-seriālus, mākslas filmas, animācijas seriālus, kā arī dokumentālās filmas un realitātes šovus. Latvijā tas pieejams angļu un krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Skatieties Sony Turbo pie lielākajiem televīzijas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Ko vērot Sony Turbo kanālā?

Sony Turbo iespējams vērot, kā jau minēts, populārākos ārzemju seriālus un izklaides raidījumus. Piemēram, Sony Turbo repertuārā pašlaik ir tādi seriāli kā Chuck, Community, Californication, Underbelly, Killing un citi. Sastopami gan drāmas, gan izklaides, gan detektīvseriāli. Tāpat kuplā skaitā pieejami arī dokumentālie un realitātes šovi – Ninja Warriors, 72 Hours, 1000 Ways to Die, un citi. Sony Turbo, kaut gan paredzēts vīriešu auditorijai, ir pietiekami daudzpusīgs, lai iepriecinātu arī daiļā dzimuma skatītājus, tāpat arī bērnus, jo palaikam tiek rādītas arī multenes, piemēram, kritiķu augsti vērtētā Tripping the Rift, kas vēsta par kādas citplanētiešu ģimenes dienām un nedienām kosmosā.

Nereti tiek rādītas arī mākslas filmas. Pārsvarā iespējams redzēt Holivudas pēdējo desmitgažu labākās filmas, lielākoties trillerus, drāmu, komēdiju. Filmas rāda reizi pāris dienās, tādēļ filmu mīļiem šis kanāls nebūs labākā izvēle – toties skatītāji var gūt atslodzi no nemitīgās sekošanas seriāliem, vakarā ieslēdzot Sony Turbo un esot patīkami pārsteigti, ka tur rāda arī filmas.

Kur skatīties Sony Turbo?

Iesakām vērot Sony Turbo Lattelecom interneta vai interaktīvajā televīzijā. Protams, kanāls pieejams arī citu operatoru kanālu klāstā – piemēram, Baltcom vai Livas, – taču Lattelecom piedāvājums izceļas ar funkcionalitāti, augstu kvalitāti un iespējām augstā mērā kontrolēt savus skatīšanās paradumus. Piemēram, interneta TV ir pieejama jebkur, kur vien ķer internetu, ja vien jums ir dators vai viedtālrunis. Tāpat interaktīvā televīzija piedāvā ierakstīt pārraides, kuras nokavējat, kā arī izmantot TV arhīvu (pieejams arī interneta televīzijā). Novēlam jums patīkamu skatīšanos.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *