Sportacentrs.com TV kanāls – tiešraide internetā

Sportacentrs.com ir Lattelecom interneta televīzijā un interaktīvajā, kā arī interneta tiešraidēs skatāms kanāls. Tajā tiek pārraidītas Latvijas līgu basketbola, futbola, florbola, hokeja un volejbola spēles, kā arī intervijas ar Latvijas zināmākajiem sportistiem, komentētājiem un vienkārši sporta korifejiem. Kanālā redzami arī citi, bet vienmēr ar sportu saistīti jaunumi.

Neliels ieskats “Sporta centrā”

Sporta ziņu portāls, Sportacentrs.com, tika dibināts 2008. gadā un fokusējas pārsvarā uz Latvijas sportistu un sporta komandu aktivitātēm gan vietējā, gan pasaules līmenī, protams, neaizmirstot par nozīmīgiem sporta notikumiem arī citur. Pašlaik tas viennozīmīgi ir populārākais sporta ziņu portāls Latvijā, bet savu televīzijas kanālu atvēra 2011. gadā Lattelecom interaktīvajā televīzijā.

Uz pašu mājaslapu regulāri atsaucas citi pašmāju mediji, jo Latvijā tas ir vienīgais portāls, kurā strādā sportā ieinteresēti žurnālisti, kas ir spējīgi kvalitatīvi un ar vērienu veidot ziņas par Latvijas sporta aktualitātēm.

Ko varam vērot šajā kanālā?

Šīs televīzijas galvenā priekšrocība laikam ir plaša spektra saturs, kas piedāvā tiešraidē vērot intervijas ar spēlētājiem un treneriem – kas dažkārt ir tieši no ģērbtuves -, uzklausīt izglītotus viedokļus par sporta spēlēm, kā arī, protams, vērot to pašu svarīgāko iz pašmāju sporta dzīves. Lai padarītu saturu raibāku un pievilcīgāku, dažreiz pārraides aplūko ne tikai pašus sportistus, bet arī ļauj gūt ieskatu ar sportu saistītajās profesijās. Piemēram, regulāri notiek intervijas ar sporta mehāniķiem, fizioterapeitiem un citiem ar sportu saistītu profesiju pārstāvjiem.

Par sportu runā ne tikai tiešā, bet arī valstiskā līmenī. Regulāri notiek intervijas ar sporta asociāciju pārstāvjiem un citiem ierēdņiem. Kanāla veidotāji neizvairās palūkoties atpakaļ uz Latvijas sporta vēsturi, apskatot ievērības cienīgus gadījumus no Latvijas brīvvalsts un PSRS laiku sportu.

Kanāls visaktīvākais ir pēc darbadienas beigām – tātad, ap pieciem vakarā. Kopumā, kaut arī kanālam Latvijā īstas konkurences nav, tas vienalga piedāvā visnotaļ atraktīvu programmu. Kaut arī tie, kas ar sportu ir uz “jūs”, diez vai attapsies, ka no rītiem ceļas agrāk, lai noskatītos spēles atkārtojumu, kanāls ir lielisks tajā, ka nekad neaizmirst galveno – pārraidīt kvalitatīvas sporta spēles Latvijas sportu alkstošajai auditorijai.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *