StarFM

Radio starfm ir radio, kas atskaņo labākās jaunās un mīļākās vecās dziesmas. Klausies radio starfm 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā.

Radio Star FM ir lieliska šodienas labāko dziesmu izlase un Tavi mīļākie hiti no “vecajiem, labajiem” 80-ajiem, 90-ajiem. Radio un interneta radio StarFM klausies gan braucot mašīnā, gan atrodoties pie datora, jo kā zināms, tad StarFM klausās arī interneta Radio. Šeit būs StarFM frekvences Madonā – 87,9 FM, Jēkabpilī – 88,1 FM, Liepājā – 91,0 FM, Rēzeknē – 91,9 FM, Salacgrīvā – 92,0 FM, Tukumā – 97,7 FM, Gulbenē – 98,2 FM, Saldū – 102,0 FM, Daugavpilī – 103,2 FM, Kuldīgā – 103,8 FM, Ventspilī – 105,0 F, Rīgā – 106,2 FM, Bauskā – 106,6 FM, Valmierā – 107,4 FM.

Radio STAR FM

Star FM, radiostacija, kas Rīgā raida 106,2 frekvencē, ir viena no populārākajām Latvijas radiostacijām, kuru ik nedēļu klausās ap 230000 klausītāju. Tā ir radusies 2000. gadā un no sākuma bija zināma kā “Radio Rīgai”, pēc tam kā “Easy FM”, līdz ieguva pašreizējo nosaukumu. Star FM priecē klausītājus ar 80-to un 90-to gadu hītiem un, protams, arī mūsdienīgākām skaņām un iespējams tieši tāpēc var lepoties ar plašu klausītāju loku gan tradicionālajā apraidē, gan internetā.

Star FM raidījumi

Populārākais raidījums Star FM ir “Zoopasta” — enerģisks rīta raidījums ar Baibu Sipenieci un Jāni Romanovski. Arī citi raidījumi, it sevišķi “Autopilots” kopā ar Ansi Klintonu, kas tiek raidīts katru dienu no 16:00 līdz 19:00, ir izpelnījušies klausītāju ievērību. No raidījumu tematikas var secināt, ka būtiska Star FM klausītāju daļa ir tieši autobraucēji, kuri “Autobraucēju pirmdienās” ziņas par auto var dzirdēt gan “Zoopastas Pitstopā”, gan “Autopilota starterī”.

Arī ik nedēļas raidījums “Tehnoloģiju ziņas” ir iemantojis zināmu popularitāti. Šo raidījumu, kuru raida ceturtdienās, vada plaši pazīstamais blogeris Kristaps Skutelis kopā ar “Zoopastas” veterāniem, apskatot jaunākās tehnoloģijas ziņas — gadžetus, aplikācijas un vienkārši tehnoloģijas milžu peripētijas — Star FM raksturīgi vieglajā gaisotnē. Vērts pieminēt arī to, ka nesen radio personālam pievienojies Atis Zviedris, ar savu muzikālo raidījumu “Otrais cēliens”, kas tiek raidīts katru darbadienu no plkst. 10-13.

Atsauksmes

Interesanti, ka 2010. gadā, kad Star FM tika saņemts ap 200 vēstuļu ar atsauksmēm, lielākā daļa vēstuļu bija tieši no bērniem, kas liek domāt, ka arī bērniem tīk Star FM raidījumi — visticamāk tieši “Zoopasta”. Varētu teikt, ka tieši šī radio vieglā, nenopietnā gaisotne to ir padarījusi par svarīgu vienību Latvijas radio viļņos.

Nākotnes perspektīvas Star FM šķiet visnotaļ stabilas, kaut arī pa pēdējo gadu tā ir zaudējusi aptuveni 20000 klausītāju. Liekas, ka radiostacijas komanda nebaidās eksperimentēt, ieviešot jaunas radio programmas, un tāpēc varam gaidīt aizvien jaunus un interesantus raidījumus no šīs optimistiski lādētās radiostacijas.

Klausies Star FM visā Latvijā jau minētajās frekvencēs, bet internetā tiešraidi klausies interneta radio.

Komentāri (1)

sandra

February 7th, 2012 at 1:23 pm    


Lūdzu vai nevarētu nospēlēt rasmus dziesmu oktober & april

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *