TiJi TV kanāls bērniem

TiJi TV ir Francijas bērnu kanāls, kurā bērni no 2 līdz 7 gadu vecumam var skatīties filmas, pārraides un multiplikācijas filmas, kas ļauj viņiem iepazīt apkārtējo pasauli un risināt savas problēmas. Tas dibināts tālajā 2000. gadā, tādēļ ir ar plašu oriģinālo un internacionālo raidījumu klāstu. Latvijā kanāls pieejams krievu valodā, Lattelecom Interaktīvajā, kā arī Baltcom televīzijā.

TiJi pieejams 13 valstīs, un to skatās vairāk nekā 5 miljoni cilvēku, savukārt tā krieviskā versija skatāma 7 valstīs 2,6 miljoniem cilvēku. Kanāls raida visu diennakti, katru dienu.  Šajā rakstā apskatīsim, kas skatāms TiJi TV kanālā, kā arī kur to vislabāk skatīties.

Ko skatīties TiJi TV?

TiJi TV piedāvājumā ir neskaitāmas multiplikācijas filmas un raidījumi, piemēram, Mans Mazais Ponijs, Nukijs un Draugi, Frenklins un Draugi, Sids – Mazais Zinātnieks, Robots Robijs, Samsama, pīlīte ar olu uz galvas – Calimero – kā arī daudzi, daudzi citi. TiJi TV kanāls piedāvā arī vairākus kulināros šovus, piemērotus bērnu auditorijai, un tāpat arī raidījumus, kuros bērni uzzina par dabas aizsardzību un citām lietām. Kanāla saturs ir ļoti izklaidējošs, taču arī vismaz nedaudz izglītojošs. TiJi TV ļauj pašiem mazākajiem izzināt pasauli un iepazīt jaunas lietas no visas plašās pasaules.

Lai gan kanāls visvairāk piemērots tieši jaunākajiem klausītājiem, TiJi TV var skatīties arī nedaudz vecāki jaunieši, kuros nav zudusi patika pret multfilmām un vēlme izzināt pasauli. Programma ir pietiekami raiba, lai mazākie skatītāji no tā nenogarlaikotos, turklāt palaikam kanālā skatāmas arī filmas.

Kur skatīties TiJi TV?

TiJi TV pieejams Lattelecom Interaktīvajā televīzijā. Tāpat to piedāvā arī Baltcom. Izmantojot Interaktīvo televīziju, TiJi TV ir iespējams nopauzēt, attīt raidījumu uz tā sākumu, kā arī ierakstīt raidījumus līdz pat septiņām dienām. Ar Interaktīvo televīziju jūs kļūstat par savu skatīšanās paradumu pavēlnieku. Piemēram, bērni ļoti nemīl, ja viņi nevar skatīties savas mīļākās pārraides vai tās nokavē, tādēļ ieraksta funkcija bērnu kanālam – tas ir pašā laikā!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *