TLC TV kanāls

TLC TV logoTLC ir amerikāņu TV kanāls, kas savu tagadējo nosaukumu ieguva 1992. gadā un kura saknes meklējamas tālajā 1972. gadā. Tā īpašnieki ir Discovery, un pašlaik kanāls ir ar striktu “realitātes TV” ievirzi, koncentrējoties uz raidījumiem par dzīvesveidu, ģimenes dzīvi un personīgiem stāstiem. TLC varat redzēt galvu reibinošu māju pārbūvi, savdabīgākās receptes, ceļošanu, kā arī daudzas citas realitātes pārraides. TLC Latvijā pieejams pie vairākiem televīzijas operatoriem, piemēram, Lattelecom, kur to rāda gan krievu, gan angļu valodās. ASV tas pieejams gandrīz 100 miljoniem mājsaimniecību, un tas ir otrs skatītākais kanāls maksas kanālu kategorijā.

Ko skatīties TLC TV?

TLC TV piedāvā vērot visu, sākot no kulinārajām pārraidēm, piemēram, Mission Menu, kurā labākie pavāri cenšas glābt finansiāli nīkuļojošus Ņujorkas restorānus, un beidzot ar neizsakāmi savādām, laikmetīgām pārraidēm, piemēram, Extreme Couponing All-Stars, kurā cilvēki sacenšas kuponu izmantošanā, mēģinot nopirkt pēc iespējas vairāk par pēc iespējas mazāku naudu. Tāpat raidījumā Strange Attractions varat uzzināt par to, kas ir svarīgākais seksuālajā dzīvē, savukārt kulturālas pārraides, kā All-American Muslim, dos jums ieskatu pavisam atšķirīgu kultūru ikdienā, konkrētajā šovā koncentrējoties uz islama piekritēju dzīvi ASV.

Īsāk sakot, TLC TV piedāvā uzzināt visu par modi, seksu, dzīvi, reliģiju, kultūru, iepirkšanos, stilu, mājsaimniecību, skaistumu, veselību, attiecībām, kulināriju un ko vēl ne. No otras puses, šīs zināšanas būs krietni virspusējākas, nekā tās, ko iegūsit citos Discovery kanālos vai National Geographic, taču krietni vien izklaidējošākas. Lai gan var iebilst par dažu raidījumu formātu, piemēram, My 600lbs Life iemūžina ļoti, ļoti aptaukojušos cilvēku dzīvi, savukārt Secretly Pregnant apskata galvenokārt pusaudžu grūtniecības, kas tiek slēptas no vecākiem… jāsaka, ka pieprasījums rada piedāvājumu, tādēļ šādu pārraižu popularitāti, šķiet, nosaka tieši cilvēces dažkārt groteskā gaume.

TLC oficiālā mājas lapa, Youtube kanāls un Facebook.

Kur skatīties TLC?

TLC iesakām skatīties Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, kur skatītājus priecēs ne tikai pieejamās divas valodas, bet arī TV arhīva pieejamība, iespēja attīt uz raidījuma sākumu, kā arī ieslēgt pauzi, kad jādara kas cits. TLC pieejams arī Interneta televīzijā, tiesa, bez tik plašām iespējām, toties ļaujot jums skatīties televīziju tur, kur vien to vēlaties.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *