TNT Film TV kanāls

TNT Film ir Vācijas filmu kanāls, kas dibināts 2006. gadā un Latvijā pieejams krievu un angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Tas pārraida dažādas filmas un arī nedaudz raidījumu 24 stundas diennaktī. Kanālā pārraidītajām filmām ir plaša tematika, un katrai dienai ir savs temats – CrimeTime, MostWanted, AsianRage, Heroes, NewPremieres un HorrorClub. TNT Film Latvijā pieejams pie lielākajiem televīzijas operatoriem. Kanāls tiek pārraidīts 16:9 rakursā un nodrošina augstas kvalitātes pārraides visu diennakti.

Ko rāda TNT Film?

Kā jau minēts, TNT Film rāda filmas un dažus raidījumus visu diennakti. Pārstāvētas pēdējo gadu labākās Holivudas filmas, piemēram, TheHurtLocker(2008), Warrior (2011), WeOwntheNight(2007), Crank 2 (2009), kā arī neskaitāmas citas, piemēram, no Eiropas kino klasikas un jaunumiem. Tāpat kanālā skatāmi arī pāris raidījumi, piemēram, ceturtdienās no rītiem rāda aktieru “portretus” – raidījumus par aktieriem, viņu dzīvēm, karjerām, filmām, kurās tie redzami, un tā tālāk.

Jāsaka, ka TNT Film piedāvājums ir ļoti labs, nenoliedzami viens no raibākajiem un saistošākajiem starp filmu kanāliem. Tāpat, tā kā to skatīties var gan angļu, gan krievu valodā, TNT Film ir pieejams un saprotams latviešu skatītājiem arī bez subtitru (kuri gan pastāv) ieslēgšanas. Vienīgā kritika, kuru var teikt par repertuāru, ir šāda – kanālā netiek pārstāvētas romantiskas filmas, tāpat arī drāma ir pārstāvēta tikai ļoti vīrišķīgos tematos. Nu, jūs sapratāt, kādai auditorijai paredzēts TNT Film. Tajā rāda pārsvarā Holivudas “bojevikus”, taču palaikam varēsit skatīties arī citu valstu labākās spriedzes, šausmu un supervaroņu filmas.

Kur skatīties TNT Film?

TNT Film iespējams skatīties teju visā Latvijā – kur vien pieejams Lattelecom virszemes TV pakalpojums. Tāpat TNT Film ir iekļauts Baltcom un Livas, kā arī, ļoti iespējams, arī citu televīzijas operatoru pakalpojumu klāstā. Nebūtu pareizi salīdzināt Lattelecom piedāvājumu ar to, kas citiem operatoriem, taču tāpat šeit jāsaka, ka Lattelecom ir galvas tiesu priekšā pārējiem gan kvalitātes, gan funkciju ziņā – Interaktīvajā televīzijā pieejams raidījumu ieraksts, kā arī pieeja TV arhīvam. Šīs funkcijas ļauj jums ar gandarījumu kļūt par īsto savu TV paradumu saimnieku.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *