Travel Channel TV kanāls

Travel Channel ir televīzijas kanāls, kas veltīts ceļojumiem, dabai, ārzemju kulinārijai un ceļojumu plānošanai. Kanāls koncentrējas uz “realitātes televīziju”, kas sevī ietver ne tikai ceļojumus, bet arī dažādas jocīgas lietas, piemēram, izsoļu raidījumus, vissavādākos ēdienus pasaulē, un tā tālāk. Kanāls sācis savu darbību 1992. gadā Lielbritānijā, un kopš tā laika krietni audzis, jo tagad ir pieejams veselās 125 valstīs. Latvijā tas skatāms Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, kur to rāda krievu un angļu valodās (513. kanāls). Tas rāda 24 stundas diennaktī visu nedēļu. Šajā rakstā īsumā apskatīsim, ko var redzēt Travel Channel un kāpēc to skatīties.

Ko skatīties Travel Channel?

Travel Channel piedāvā redzēt veselu pleijādi ar interesantāko un dīvaināko zem visas plašās debesu bļodas. Travel Channel ir vairāki kulinārijai veltīti raidījumi, piemēram, Bizarre Foods America, kurā skatītāji tiek iepazīstināti ar ASV ēdienu dažādību; savukārt Shane Delia’s Spice Journey Turkey tiek apceļota garšvielu galvenā valsts Turcija, un tai, kā redzams, tiešām pienākas vesels atsevišķs raidījums.

Ceļojumiem veltīti vairāk vai mazāk visi raidījumi, atšķiras tikai ceļošanas veids (ceļo pa ēdieniem, garšvielām, vai valstīm). Tā, piemēram, Baggage Battles vērojama ceļošana pa dažādām izsolēm, kurās vērojama (inscinēta) drāma, padzīvojušam pārim mēģinot iegādāties dažnedažādākās mantas par smieklīgām cenām. Savukārt House Hunters International ļauj ieskatīties tajā, kā ir pirkt māju pavisam svešā zemē. Māju tematika tiek turpināta šovā Building Alaska, kurā steidzīgi celtnieki sacenšas ar laika apstākļiem, lai pabeigtu un aiztaisītu māju, pirms uznāk lielais sals. Greatest Mysteries parāda lielus un ne tik lielus noslēpumus, bet Tripaholics laikam vistuvāk atbilst kanāla misijai, piedāvājot sekot pāris cilvēkiem, kam ļoti, ļoti patīk ceļot.

Ir pārstāvēta arī tāda svarīga ceļojumu daļa kā viesnīcas, konkrētāk, šovā Hotel Impossible speciālisti palīdz atdzīvināt nīkuļojošas viesnīcu ķēdes. Starp citu, šis ir viens no kritiķu un skatītāju visvairāk atzītajiem realitātes šoviem pasaulē. Jo ir taču skaisti, skatīties, kā citi cilvēki riskē ar visu, kas viņiem pieder, ja viņus vada kāda pieredzējusi roka–biežāk viesnīcām izdodas, nekā neizdodas atjaunot savu reputāciju. Kopumā jāsaka, ka Travel Channel visumā atbilst jaunajam televīzijas formātam–lai gan informācija ir ar izziņas funkciju, tā tomēr ir arī ļoti izklaidējoša. Tas ir, vai jūs uzzinātu ko vairāk par dzīvi Havaju salās, noskatoties pārraidi, kurā kāds mēģina atjaunot noplukušu Havaju salu viesnīcu? Diezin vai, toties tas ir ļoti, ļoti jautri.

Kur skatīties Travel Channel?

Travel Channel iesakām skatīties Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, kurā varat kontrolēt savus skatīšanās paradumus. Travel Channel ir iespējotas labākās mūsdienu televīzijas funkcijas – izmantojot Lattelecom Interaktīvo televīziju, varat nopauzēt, attīt un ierakstīt savas mīļākās pārraides, kā arī piekļūt Travel Channel 7 dienu arhīvam. Ko vēl vairāk vēlēties?

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *