TV

Skaties panorāmu LTV1 interneta TV darbdienās. Panorāma skatāma plkst. 20:30. Panorāma ir populārs ziņu raidījums Latvijā. Panorāmā skaties svarīgākās ziņas Latvijā un citur Pasaulē. Pēc panorāmas skaties arī Sporta ziņas un laika ziņas iekš interneta TV vai televizora ekrānā.

Panorāma skatāma gan interneta TV, gan televizora ekrānos. Lai skatītos interneta TV un tieši panorāmu – Jūsu datorā jābūt instlētam Windows Media Player. Ērtākais veids, kā sktīties interneta tv ir izmantojot Internet Explorer, jo nebūs jāveic papildus darbības. Tā ir skatāma arī uz citiem populāriem pārlūkiem, kā piemēram, safari, chrome, bet televīzija nebūs redzema ja izmantosiet opera pārlūku.

Interneta tv ir pieejama Lattelecom interneta klientiem. Interneta televīzija ir bez maksas. Tā dod iespēju skatīties Latvijā populārākos kanālus, kā piemēram, ltv7, ltv1 un citus. LNT ir novembra skatītākais kanāls Latvijā. Un protams arī LNT ir pieejams interneta TV bez maksas un lieliskā kvalitātē. Tas nozīmē, ka ir laiks pieteikties Lattelecom internetam, kas ir kvalitatīvs un ātrs interneta pieslēgums par saprātīgu cenu. Kvalitāte, ātrums un cena ir tās galvenās lietas, kāpēc lattelecom internets ir top provaiders Latvijā.

Piesaki Lattelecom internetu un skaties interneta TV, LTV1 interneta TV un protams arī panorāmu, kas paziņos par jaunumiem Latvijā un Pasaulē.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *