TV 1000 Action TV kanāls

TV 1000 Action ir Viasat televīzijas kanāls, kurā rāda Holivudas slavenākās, aizraujošākās spriedzes filmas. TV 1000 var redzēt Švarcnegera un Stalones pakaļdzīšanos, noskumušu dāmu glābšanu, apšaudes, pasaules glābšanu un ko tik vēl ne. TV 1000 Action kanāls tika izveidots 2009. gadā, un kopš tā laika ir pieejams Viasat televīzijā. Savukārt Lattelecom Interaktīvajā televīzijā tas pieejams kopš 2011. gada, kad tika noslēgts retranslācijas līgums. Šis kanāls Latvijā pieejams angļu un krievu valodā, savukārt subtitri pieejami visās Baltijas valstu valodās.

TV 1000 Action kanāla saturs

TV 1000 Action kanālā, kā jau teikts, var vērot Holivudas, ļoti reti arī citu kino vietu slavenākās spriedzes filmas. Kanālā daudz figurē tādi ikoniski, dažās aprindās arī nedaudz komiski aktieri kā Žans Klods van Damme, Arnolds Švarcneges, Silvestrs Stalone, Mikijs Rurks, Stīvens Sigals un citi. Atšķirībā no TV 1000 Premium, kur tiek demonstrētas visu žanru jaunākās Holivudas filmas un kur gadā notiek televīzijas pirmizrāde vairāk nekā 200 filmām, TV 1000 Action pārstāvētās filmas ir dažāda gadagājuma, pārsvarā no 80. gadu beigām līdz pat kādam 2013. gadam.

TV 1000 Action tiek pārstāvēts arī vesels raibums dažādu darbu, piemēram, pašlaik tiek rādītas gan piedzīvojumu filmas, piemēram, Divas pasaules, gan trilleri (tādu ir pārāk daudz, lai tos uzskaitītu), gan šausmu filmas, piemēram, Laipni lūgti slazdā. Vārdu sakot, viss, kas vajadzīgs piektdienas vakaram, kad īsti negribas iet ārā, lai saņemtu bagātīgu šausmu devu. Vienīgais kanāla mīnuss, ko gan aizņemti cilvēki uzskatīs par plusu – filmas kanālā atkārtojas, tādēļ tās dienas, kuras visā pilnībā pavadāt pie televizora, var likt vilties, ja skatīsieties tikai šo kanālu.

Kanālā ir pamaz reklāmu, tādēļ skatītāji būs patīkami pārsteigti, ka viņu skatīšanās prieku pārtrauc tikai starp filmām, turklāt reklāmu laikā iepazīstoties ar svaigākajām filmām kanāla repertuārā – nevajag pat piespiest pulti, lai uzzinātu programmu! Tāpat filmu starplaikos varat uzzināt, kā tika uzņemta viena vai otra filma, kā arī iepazīties ar aktieru domām un pārdomām par filmas uzņemšanu. Jebkurā gadījumā, jūs novērtēsiet, ka beidzot, beidzot filmas nepārtrauc pašā interesantākajā mirklī!

Kur skatīties TV 1000 Action?

TV 1000 Action ir pieejams Viasat satelīttelevīzijā, kā arī Lattelecom Interaktīvajā televīzijā (Viasat pakā). Tāpat kanālu pārraida arī IZZI. TV 1000 Action diemžēl nav to ekstru, kas citiem Interaktīvās televīzijas kanāliem – tas ir, filmu nevar attīt uz sākumu, tāpat nav pieejams pārraižu ieraksts, taču tas varētu būt izskaidrojams vai nu ar to, ka tā tomēr ir satelīttelevīzija digitālā iepakojumā, vai arī to, ka licencēto saturu pretējā gadījumā būtu pārāk vienkārši piesavināties. Lai nu tur būtu kā būdams, TV 1000 Action ir viens no saturīgākajiem kanāliem, kas neļaus jums atslābt ne uz mirkli.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *