TV 1000 Premium filmu TV kanāls

TV1000 Premium ir Holivudas filmu kanāls, kas cauru diennakti rāda pēdējo gadu labākās filmas. Kanāls sāka apraidi 1989. gadā, savukārt Latvijā parādījās 2008. gadā. Skandināvijā kanāls pieejams ar nosaukumu “Viasat Film”. Tas, tāpat kā liela daļa Latvijas televīzijas kanālu, pieder mediju grupai MTG. Tas bija arī viens no pirmajiem kanāliem, ko rādīja pirmais SES satelīts – Astra 1A. Par kanāla auditoriju nav precīzu ziņu, taču domājams, ka ikdienā kanālu skatās kādi pārdesmit miljoni skatītāju visā pasaulē. Latvijā tas pieejams pie vairākiem televīzijas operatoriem, piemēram, Lattelecom, Baltcom un Izzi. Pieejami subtitri latviešu, krievu, lietuviešu un igauņu valodā, un pašas filmas rāda oriģinālvalodā.

Ko skatīties TV1000 Premium?

Kā jau teikts, galvenokārt TV1000 Premium rāda Holivudas filmas, Pašlaik vecākā filma programmā ir no 2008. gada, tādēļ kanāla sauklis – kinoteātris jūsu mājās – nemaz nav tālu no patiesības. TV1000 Premium pašreizējā repertuārā ir sastopamas tādas filmas kā Gran Torino, Pērtiķu planētas atmoda, Vainīgas ir zvaigznes, Viesnīca “Diženā Budapešta”, Paģiras, Ledus Laikmets 4, X-Cilvēki, kā arī daudzas, daudzas citas. Trilleri, komēdijas, drāma, piedzīvojumu filmas un viss pārējais – atradīsies filma teju katrai gaumei.

Kopā TV1000 Premium piedāvā vairāk nekā 200 filmu pirmizrādes gadā, un jebkurš kinomīlis priecāsies par to, ka vienmēr būs iespējams noskatīties oskarotās filmas, kuras nenoskatījāmies pagājušajā gadā. TV1000 Premium patiešām ir liels filmu klāsts, un, lai gan filmas palaikam atkārtojas, visas filmas gadā noskatīties spēs tikai paši lielākie kino gardēži. TV1000 Premium ir maz reklāmu, un vienīgais, ko varētu vēlēties, ir ka kanāls pārstāvētu arī mazāk populāru kinematogrāfu, piemēram, Eiropas un Āzijas kino vai neatkarīgās filmas.

Tomēr vidusmēra skatītājs tikai priecāsies par to, ko citi uzskatītu par dažādības trūkumu: patiešām, pasaulē ir pārāk daudz filmu, lai tās visas noskatītos, un, ja ar kino iepazīšanu nenoņemas visu laiku, Holivudas filmas ir visvērtīgākās ne tikai tāpēc, ka tās piedāvā atslābināties, smieties un līdzpārdzīvot, bet arī ir labs apspriedes temats, jo liela daļa cilvēku skatās tieši tās. Tāpat pavisam nedaudz var apgūt arī angļu valodu, lai gan ar subtitriem drīzāk atkārtosiet savu dzimto.

Kur skatīties šo kanālu?

TV1000 Premium iespējams skatīties Baltcom, Izzi, Lattelecom, kā arī Viasat televīzijā. Lai gan kanālam pieejami subtitri vairākās valodās, licencētā satura dēļ tajos nav iespējams veikt raidījuma ierakstu, tāpēc liela daļa interaktīvā kino funkcionalitātes TV1000 Premium skatītājam paslīdēs garām. Tomēr neskumstiet – tā kā filmas kanālā rāda visu dienu, kā arī vienu filmu rāda vairākas reizes nedēļā, jūs noteikti paspēsiet noskatīties to, kas jums interesē.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *