TV 1000 Russkoje Kino kanāls

TV 1000 Russkoje Kino (ТВ1000 Русское Кино) ir Krievijas filmu kanāls, kurā skatītāji 24 stundas diennaktī var iepazīties ar lielās kaimiņvalsts kino klasiku un jaunāko kino. Tas ir viens no vecākajiem Viasat kanāliem, kas tāpat kā pārējie Viasat kanāli pieder Modern Times Group – arī TV3 un LNT īpašniekiem. TV 1000 Russkoje Kino tika dibināts 2005. gadā, tāpat tas tiek pārraidīts arī dažās ASV teritorijās. Starp citu, lai gan uzsvars ir uz krievu kino, kanālā rāda arī ukraiņu filmas. Kanāls pieejams pie daudziem Latvijas kabeļtelevīzijas operatoriem. Subtitru latviski šim kanālam nav.

Ko skatīties TV 1000 Russkoje Kino kanālā?

Kā jau teikts, kanālā var skatīties krievu kino klasiku un mūsdienu filmas; palaikam tiek parādīta arī kāda ukraiņu filma. Katru mēnesi tiek parādītas 8 līdz 10 pirmizrādes, tāpēc, skatoties šo kanālu, jūs vienmēr zināsit, kas ir kas mūsdienu krievu kino. Programma ir visnotaļ pieskaņota gadalaikiem – ap Ziemassvētku laiku vienmēr varēsit redzēt romantiskās komēdijas, savukārt citā laikā – Krievijas pelnošākās filmas, kino pērles, kas laikam jau pārāk neatpaliek no Holivudas piedāvājuma. Filmas tiek rādītas bez reklāmām, taču pašas filmas palaikam atkārtojas.

Kopumā kanālā pieejams pietiekami daudz filmu visām gaumēm, lai gan varētu iebilst par neatkarīgo filmu trūkumu, kuras varētu rādīt, piemēram, naktīs, taču tas nekad nenotiek. Latvijas skatītājam, kuram krievu valoda nav dzimtā, TV 1000 Russkoje Kino piedāvā iespēju atsvaidzināt savas valodas zināšanas, kārtīgi izklaidēties, un izvirzīt savas domas par to, vai arī kaimiņu kinematogrāfā tiek atspoguļots tas, ko latvieši tik zinoši dēvē par “krievu dvēseli”. Jūs noteikti būsit patīkami pārsteigts par filmu dažādību, kā arī tām patiesi aizraujošajām filmām, kas jūs burtiski pielīmēs pie televīzijas ekrāna. Lai vai kāda būtu ģeopolitiskā situācija, un lai vai ko mūsu kaimiņi darītu paši ar saviem lielajiem māksliniekiem, TV 1000 Russkoje Kino vienalga ir labs ieskats tajā, ko mūsu kaimiņvalsts dara kinematogrāfā.

Kur skatīties TV 1000 Russkoje Kino?

Visi Viasat kanāli ir pieejami pie tiem televīzijas operatoriem, kas noslēguši līgumus ar Viasat. TV 1000 Russkoje Kino ir pieejams Lattelecom Interaktīvajā, Viasat satelīta un IZZI televīzijā, kā arī pie vietējiem operatoriem, kuriem ir līgums ar Viasat. Lattelecom televīzijā tas pieejams Viasat pakā. Atšķirībā no vairākiem televīzijas operatoriem, kuri darbojas galvenokārt pilsētās, pats Viasat piedāvā pieslēgt satelīttelevīziju gandrīz jebkurā Latvijas vietā, tādēļ tie, kas dzīvo nostāk no centra, arī varēs visu diennakti tikt klāt pie Viasat piedāvātajiem dārgumiem, tajā skaitā TV 1000 Russkoje Kino.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *