TV 21

TV 21 ir kanāls, kurā tiek pārraidītas pasaulē atzītas, mīlētas un godalgotas filmas. Kanāls tiek pārraidīts Krievijā un bijušajās PSRS republikās, darbību sācis 2006. gadā. Tas ir pieejams tikai krievu un reizēm arī oriģināla valodā. TV 21 katru dienu pārraida četras vai piecas filmas no visdažādākajiem laikaposmiem un visdažādākajām valstīm: tajā iespējams rast gan Holivudas grāvējus, gan art-house filmas no Eiropas un pārējās pasaules.

Skatīties TV 21 kanālu internetā

TV 21 ir maksas kanāls, kas gan nenozīmē, ka tas ir pilnībā brīvs no reklāmām. Tehniskajās pauzēs starp filmām 4-5 minūtes ir redzamas dažādas reklāmas, un reizēm filmās tiek iemontēta informācija par kādu uzņēmumu un tā pakalpojumiem, taču tas notiek pietiekami reti. Svarīgi, ka skatītājam tādējādi tiek nodrošināta nepārtraukta filmu skatīšanās. Uz šīs nots varam arī mēģināt aptuveni ieskicēt TV 21 skatāmo filmu raksturu un izcelsmi.

Ko piedāvā TV 21 kanāls

TV 21 izmanto televīzijas formātu, lai pārraidītu vairāku sēriju filmas. Tiek pārstāvētas gan garākas melodrāmas, gan trilleri un cita rakstura filmas, kuras iespējams veiksmīgi iesaistīt šajā formātā. Tādas kanālā katru dienu ir viena vai divas. Savukārt lielākā daļa raidlaika tiek sniegta “viengabalainām” filmām. Aptuvenā dienas programma ir šāda: dažādas filmas no 90. un 2000. gadiem, un viena, retāk divas vecākas filmas. Tiek pārstāvētas visu valstu filmas, taču biežāk nekā internacionālos kanālos mēdz uzpeldēt filmas no Krievijas, kas ir visnotaļ saprotami krievvalodīgam kanālam. Tātad, vispārinot varam sacīt, ka kanālā redzams galvenokārt jaunākais kino pasaules mantojums, neaizmirstot par pagājušā gadsimta klasiku.

Žanriski šajā kanālā tiek pārstāvēts viss kino kanons, taču arī šeit iezīmējas paredzami pagriezieni: katru dienu (vai vismaz katru otro) tiks pārraidīta kāda romantiska filma un kāda komēdija, pārējo laiku atvēlot filmām, kuras nedaudz grūtāk vispārināt: trilleri, retāk šausmu filmas un ļoti bieži drāmas. Tomēr kopumā, kaut arī kanāls tiek programmēts pēc zināma algoritma, TV 21 satura ziņā neatpaliek no citiem lielākajiem filmu kanāliem.

Kur skatīties TV 21

Iesakām vērot TV 21 Lattelecom Interaktīvajā un interneta televīzijā, kurā varēsit ne tikai vairāk kontrolēt skatīšanās laiku un vietu, bet arī izmantot pieeju citiem kanāliem un visdažādākajām ekstrām, kuras filmu lejupielāde nespēj sniegt. Tas ir izdevīgi, ērti, godīgi un ļaus jums atsvaidzināt savu kāri pēc filmām ar kvalitatīvu un stabilu pārraidi.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *