TV arhīvs – skaties iemīļotās pārraides, kad gribi

Lattelecom Interaktīvajā, kā arī interneta televīzijā ir pieejams pārraižu arhīvs. Šis piedāvājums ļauj 5 dienas skatīties noteiktu televīzijas kanālu atkārtojumus tad, ja esat pašas pārraides nokavējis vai nevarat tās noskatīties tiešraidē. Šis relatīvi jaunais piedāvājums ir iekļauts Interaktīvajā un interneta televīzijā, tāpēc par to papildus jāmaksā nav. Diemžēl pārraižu arhīvs nav pieejams virszemes TV abonentiem.

Kādi kanāli pieejami Lattelecom TV arhīvā

TV arhīvs

Pašlaik TV arhīvā pieejami Latvijas kanālu – LTV1, LTV7, LNT, TV5 un Kanāls 2 – raidījumu un filmu ieraksti. Lai to aktivizētu Interaktīvajā televīzijā, nepieciešams pakalpojumu abonēt (tas ir bezmaksas!) lietotāja panelī. Interneta TV šis pakalpojums ir pieejams jau uzreiz. Iespējams, ka kanālu klāsts tiks papildināts, taču pašlaik pieejami tikai šie kanāli.

Kam saistošs būs Lattelecom TV arhīvs

Tā kā Latvijas ziņas kvalitatīvi (un bez bēdīgi slavenajiem ziņu portālu komentāriem) varam vērot tikai nacionālajās televīzijās, tad svarīgs šis pakalpojums būs ikvienam, kurš nevēlas palaist garām Latvijas aktuālās ziņas. Pakalpojums ir ērts, ātrs, turklāt pieejams ikvienam Interaktīvās vai interneta televīzijas abonentam – pat tad, ja interneta televīziju esat saņēmis kā bonusu kādam citam Lattelecom pakalpojumam.

Pakalpojums ir izdevīgs arī jebkuram, kuram patīk skatīties filmas latviski, taču ne vienmēr laiks atļauj tās noskatīties tieši tad, kad tās rāda pa televizoru. Tātad, ikviens, kurš vēlas noskatīties kādu aktuālu pārraidi vai filmu sev aktuālā laikā, no TV arhīva būs tikai ieguvējs. Īpaši jāizceļ Latvijas nacionālo televīziju bagātīgais dokumentālo un Latvijā ražoto mākslas filmu klāsts, kuram līdzīgu nevar atrast nekur citur.

Kā pieslēgt TV arhīvu

Interaktīvajā televīzijā TV arhīvu var pieslēgt MENU sadaļā „Mans konts”. Tur sadaļā „Abonēšana” jāizvēlas „TV Iespējas” un jānospiež „Pirkt TV arhīvu”. Kaut arī pakalpojums ir jāpieslēdz, jāpiemitina, ka tas ir bezmaksas. Interneta televīzijā TV arhīvs ir pieejams uzreiz pēc pakalpojuma iegādes.

Kā izmantot TV arhīvu

TV arhīvam Interaktīvajā televīzijā var piekļūt, spiežot pogu MENU un izvēloties attiecīgo kanālu. Ja aktuālā pārraide ir rādīta tajā pašā dienā, tad to var noskatīties, vienkārši atrodot vajadzīgo pārraidi ar navigācijas taustiņiem. Ja pārraide notikusi pēdējo 5 dienu laikā, tad to varat atrast ar izvēlni „Izvēlies dienu”. Interneta televīzijā vienkārši jāatrod izvēlne „TV arhīvs” un tajā jāizvēlas vajadzīgais kanāls.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *