TV kanāli

Skaties filmas, seriālus, multfilmas, raidījumus vai savus iemīļotos TV kanālus internetā. Latvijas populārākie un skatītākie TV kanāli augstā attēla un skaņas kvalitātē. Interneta TV dod iespēju skatīties iemīļotos TV kanālus ne tikai ēterā, bet arī internetā bez maksas.

Latvijas TV kanāli

LNT tiešraide internetā – Filmas, seriāli, raidījumi, bērniem, ziņas un viss pārējais. LNT online TV skatāms 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

LTV1 tiešraide internetā – Filmas, seriāli un dažādi raidījumi bez maksas. Skatīties LTV1 var ne tikai ēterā, bet arī internetā – interneta TV.

LTV7 tiešraide internetā – LTV7 interneta TV tiek raidīts krievu un latviešu valodā. LTV7 pazīstams, kā sporta, ziņu, bērnu un pusaudžu, kā arī izglītojoša rakstura raidījumu TV kanāls.

TV24 tiešraide internetā – TV24 ir pirmais digitālais ziņu kanāls Latvijā, kas skatāms 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Sportacentrs.com – Sporta spēļu tiešraides, intervijas ar populārākajiem sportistiem, preses konferences un viss pārējais, kas saistīts ar sportu.

TV5 Rīga – Latvijas TV kanāls, kurā skatāmi Krievijas realitātes un sarunu šovi, filmas, seriāli, Latvijas ziņas un informatīvi raidījumi krievu valodā.

Kanāls 2 – Latviešu populāro izpildītāju dziesmas 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Latvijas Šlāgerkanāls – Latvijas Šlāgerkanāls ir 2009. gadā dibināts šlāgermūzikas kanāls, kurā iespējams klausīties tautā iemīļotos šlāgermūzikas pionierus.

RE:TV – Re:TV (Reģionu Televīzija) ir Latvijas reģionālo televīziju savienības kanāls, kas translē reģionālās ziņas, reģionālo televīziju raidījumus un pārraides.

Rīga TV24 tiešraide internetā – Rīga TV24 ir rīdziniekiem domāts kanāls, kas apskata aktuālāko Rīgā un pie tās robežām. Rīga TV24 ir pieejams ne tikai internetā, bet arī bezmaksas apraidē.

STV Pirmā! – STV Pirmā ir sieviešu auditorijai paredzēts kanāls, kas dibināts 2015. gada oktobrī. Tajā tiek pārraidīti sieviešu dzīves un sadzīves smalkumi, par kuriem ikdienā neiedomājamies vai aizmirstam.

360 TV – 360 TV ir piesaistītas vairākas Latvijas slavenības, kopumā radot atraktīva un, ja nebaidās šī vārda, savādāka televīzijas kanāla iespaidu.

Ārzemju TV kanāli

Pirmais Baltijas Kanāls – Populārs Krievijas TV kanāls. Ziņas, sarunu šovi, humora šovi, filmas.

NTV Mir – Krievijas TV kanāls, kurā tiek raidīti izglītojoši informatīvi raidījumi, izklaides pārraides, filmas (gan dokumentālās, gan mākslas) un seriāli.

Ren Baltija – Dažādi raidījumi, izklaidējošas un muzikālas pārraides, sporta programmas un filmas.

RTR Planeta – РТР-планета (Российское телевидение и радио-планета) ir Krievijas televīzijas kanāls, kas 24 stundas diennaktī ļauj sekot aktuālākajam Krievijā.

DIVA Universal – Kanāls paredzēts aktīvām sievietēm, kas interesējas par modi, slavenību dzīvi, attiecībām un ar tām saistītam pārraidēm.

Discovery Channel – Dokumentālās filmas, pārraides par jaunumiem zinātnē, izgudrojumiem u.t.t

National Geographic – Pārraides, dokumentālas filmas un reportāžas par pasaules un visuma vēsturi, dabu, tās fenomeniem, arheoloģiju un dzīvniekiem.

Discovery Science – Sniedz ieskatu zinātnieku, izgudrotāju, pētnieku un vienkārši ziņkārīgo cilvēku dzīvē.

Discovery World – Discovery World ļauj izzināt pasauli caur ceļojumu aprakstiem, kultūras programmām, vēsturi, kā arī savu daļu realitātes šovu un raidījumu ar kriminālu tematiku.

Investigation Discovery – Investigation Discovery kanāls koncentrējas uz dokumentālajām filmām, raidījumiem, izmeklēšanu un hronikām ar kriminālu dabu.

Outdoor Channel – Outdoor Channel ir TV kanāls, kas translē medību, zvejas un bezceļu pārraides.

Nat Geo Wild – Nat Geo Wild rāda aktuālākās dokumentālās filmas par dabu, dzīvniekiem, dabas parādībām un planētu zeme kopumā.

CBS Reality – CBS Reality ir televīzijas kanāls, kas koncentrējas uz realitātes savādāko, tumšāko un valdzinošāko pusi.

MTV Europe – Mūzikas kanāls, kas veidots īpaši Eiropas auditorija. Populārākie deju mūzikas hīti, aktuālākie topi, sarunu šovi un informācija par jaunumiem mūzikā, kino un slavenību dzīvēs.

1 Baltijas mūzikas kanāls – Kanāls, kura repertuāru veido paši TV kanāla skatītāji.

iConcerts – Pirmais Eiropā izveidotais 24/7 HDTV dzīvās mūzikas kanāls ar populārāko mūziķu un mūzikas festivālu koncertu ierakstiem.

CNN International – Amerikas ziņu kanāls, kurā atrodamas ziņas par notikumiem visā pasaulē.

Euronews – Euronews ir Eiropā skatītākais ziņu kanāls, kas tiek raidīts visā Eiropā 15 dažādās valodās.

RTL – Populārs Vācijas kanāls, kurš piedāvā seriālus, filmas, raidījumus un vēl daudz ko citu.

Nauka 2.0 – Krievijas TV kanāls. Nauka 2.0 piedāvā ziņas, reportāžas, autorraidījumus, dokumentālās filmas, eksperimentālus raidījumus (t.i., tādus, kas nodarbojas ar eksperimentiem), kā arī ieskatu militārajā tehnikā, ražošanā, veselībā un tās aprūpē.

SAT 1 – Pārsvarā pārraida sporta notikumus un dažādus apskatus, kanāls ir arī plaši pazīstams dēļ saviem slavenajiem oriģinālseriāliem.

PRO 7 – PRO 7 jeb Pro Sieben ir otrs lielākais Vācijas filmu kanāls. Tas piedāvā nebeidzamas izklaides iespējas, rādot skatītājiem gan amerikāņu, gan vācu lielākās zvaigznes savā dabiskajā vidē – viņpus TV ekrāna.

Охота и рыбалка – Televīzijas kanāls “Охота и рыбалка” jeb “Medības un zvejošana” ir kanāls, kas, kā jau rāda nosaukums, pārraida visu par medībām un zivju ķeršanu.

BBC World – viens no lielākajiem ziņu kanāliem pasaulē. Tā īpašnieks ir Lielbritānijai piederošā British Broadcasting Corporation, taču šis kanāls nav valdības sponsorēts – tā ienākumus veido abonēšanas (retranslēšanas) maksa un reklāmdevēju pienesums. BBC World katru nedēļu vēro aptuveni 75 miljoni cilvēku.

RTG International – RTG International jeb Russian Travel Guide International ir populārzinātnisks Krievijas kanāls (pieejams arī angļu un, kas interesanti, arī turku valodā), kurā iespējams iepazīties ar kaimiņzemes dabu, kultūru, paradumiem, virtuvi un vēl daudz ko citu.

Travel Channel – Travel Channel ir televīzijas kanāls, kas veltīts ceļojumiem, dabai, ārzemju kulinārijai un ceļojumu plānošanai.

TLC – TLC piedāvā raidījumus par dzīves veidu, ģimenes dzīvi, personīgiem stāstiem un līdzīgi.

Filmu TV kanāli

FoxLife  – Izklaides kanāls, kurā skatāmi seriāli, situāciju komēdijas, filmas un dažkārt arī oriģinālraidījumi.

Sony Turbo – Sony Turbo ir izklaides kanāls, kurā visu diennakti pārraida labākos un populārākos seriālus pasaulē.

Dom Kino – 24/7 jūs varat sekot līdzi gadsimta labākajam kinorežisoru veikumam sākot ar melnbaltajām filmām un beidzot ar populāriem mūsdienu grāvējiem.

TV21 – TV 21 ir kanāls, kurā tiek pārraidītas pasaulē atzītas, mīlētas un godalgotas filmas. Kanāls tiek pārraidīts Krievijā un bijušajās PSRS republikās, darbību sācis 2006. gadā.

Showtime – Populārs filmu kanāls, kurā skaties asa sižeta filmas, trillerus, fantastikas filmas, piedzīvojumu filmas u.c.

Sony Entertainment Television – Populārs filmu un seriālu kanāls.  Piedāvā komēdijas, romantiskas, piedzīvojumu u.c. filmas, kā arī pasaulē slavenākos seriālus.

TV 1000 – Filmu kanāls, kas pārraida godalgotas filmas no visas pasaules un kinofestivāliem.

TV1000 Premium – Holivudas filmu kanāls, kas cauru diennakti rāda pēdējo gadu labākās filmas.

K1 – Filmu kanāls, kurā skatītāji var vērot gan labākās Holivudas filmas, gan Eiropas kino pērles. K1 TV kanālā gandrīz visu diennakti.

TV 1000 Action – TV 1000 Action ir Viasat televīzijas kanāls, kurā rāda Holivudas slavenākās, aizraujošākās spriedzes filmas.

TV 1000 Russkoje – TV 1000 Russkoje Kino (ТВ1000 Русское Кино) ir Krievijas filmu kanāls, kurā skatītāji 24 stundas diennaktī var iepazīties ar lielās kaimiņvalsts kino klasiku un jaunāko kino.

K2 – K2 ir Igaunijas televīzijas kanāls, kas pārraida filmas no Krievijas. K2 kanālā rāda lielās kaimiņzemes komēdijas, trillerus, vēsturiskās drāmas, kā arī daudz ko citu. K2 raida katru dienu, no 10 rītā līdz pusnaktij.

Rai Uno – Rai Uno jeb Rai 1 ir skatītākais Itālijas TV kanāls, kas pārraida TV šovus, filmas, izklaides raidījumus un citas lietas.

Bērnu TV kanāli

Boomerang TV kanāls – Boomerang TV kanāls bērniem un pusaudžiem ir ASV televīzijas kanāls, kurā pārraida bērniem un pusaudžiem paredzētas animācijas filmas un raidījumus.

Cartoon Network/TCM – Cartoon Network/TCM ir animācijas filmu kanāls bērniem, kas Latvijā pieejamajā versijā dala raidlaiku ar TCM (Turner Classic Movies) no plkst. 21:00 līdz 6:00.

Jim Jam – Jim Jam ir 2006. gadā Itālijā dibināts multfilmu/bērnu kanāls, kas izpelnījies popularitāti arī Latvijā

Disney Junior – Disney Junior TV ir jautrs TV kanāls 2-7 gadus veciem skatītājiem. Tajā paši jaunākie skatītāji var iepazīt Mikipeli, Donaldu Daku, Vinniju Pūku un citus zināmus bērnu dienu tēlus.

Kidzone – Kidzone TV ir igauņu televīzijas kanāls bērniem, Latvijā pieejams latviešu un krievu valodās.

Da Vinci Learning – Da Vinci Learning ir kanāls, paredzēts zinātkāriem bērniem. Skatoties Da Vinci Learning, bērni tiek rosināti izzināt plašo pasauli viņiem apkārt, turklāt mācīšanās notiek rotaļu veidā.

TiJi TV – TiJi TV ir Francijas bērnu kanāls, kurā bērni no 2 līdz 7 gadu vecumam var skatīties filmas, pārraides un multiplikācijas filmas, kas ļauj viņiem iepazīt apkārtējo pasauli un risināt savas problēmas.

LOLO TV – Lolo-TV ir bērnu kanāls, savu darbību sācis Krievijā, bet tagad piedāvā raidījumus bērniem gan krieviski, gan latviski.

Gulli TV – Gulli ir televīzijas kanāls bērniem no 6 līdz 15 gadu vecumam. Tas ir franču kanāls, kas tagadējo nosaukumu ieguva 2005. gadā (pirmīt to sauca par Gulliver).

Sporta TV kanāli

Eurosport – Populārs sporta kanāls. Saviem skatītājiem piedāvā sporta tiešraides, sporta apskatus un ziņu raidījumus.

Eurosport 2 – Eurosport 2 ir, kā vēsta tā nosaukums, 2. Eurosport kanāls, kas pārraida visādu veidu sporta sacensības no visas pasaules, koncentrējoties uz citkārt nepelnīti aizmirstiem sporta veiidem, piemēram, lokšaušanu, riteņbraukšanu, kriketu un citiem.

KHL – Čempionāta aktuālās spēles un iepriekšējo gadu visinteresantākie un spraigākie hokeja mači, kā arī ziņu programmas un intervijas ar KHL zvaigznēm.

Ginx TV – TV Kanāls „Ginx TV” ir pirmais videospēlēm veltītais kanāls pasaulē, tagad pieejams arī Latvijā, kurš veltīts tikai un vienīgi videospēļu nozarei.

Motors TV – Motors TV ir britu televīzijas kanāls, kas veltīts motosportam.

NBA TV – NBA TV ir ASV kanāls, kas koncentrējas uz basketbolu.

Viasat Motor – Viasat Motor ir autosportam veltīts kanāls, kurā autosporta piekritēji varēs vērot tādas sacīkstes kā „Formula 1”, „MotoGP”, „Nascar Sprint Cup”, „Speedway Grand Prix”, „German stock cars”, „F1 Powerboat”, „FIA Rallycross Eurochamp”, „Rally Eurochamp”, kā arī daudzas, daudzas citas.

Viasat Sport Baltic – Viasat Sport Baltic ir sporta kanāls, kurā latviešu valodā tiek pārraidīti svarīgākie vietējie un starptautiskie sporta notikumi.

Bojec TV – Bojec (Боец) TV ir cīņas mākslai veltīts kanāls. Kanāls sācis raidīt Krievijā, 2006 gadā. Kanālā redzamas pasaules cīņas sportu meistaru cīņas, vēsture, intervijas ar visu cīņas sporta veidu virtuoziem, kā arī leģendāru krievu un ārzemju cīkstoņu meistarklases un biogrāfijas.

Viasat Golf – Viasat Golf ir kanāls, kas, kā rāda nosaukums, veltīts sporta veidam, ko dēvē par golfu.