TV kanāls Охота и рыбалка

Televīzijas kanāls “Охота и рыбалка” jeb “Medības un zvejošana” ir kanāls, kas, kā jau rāda nosaukums, pārraida visu par medībām un zivju ķeršanu. Skatītāji ienirst pasaulē, kas aizved uz Āfrikas džungļiem, klausīties mednieku un zvejnieku stāstus (tikai tos pēdējos – arī ticamus), pabūt interesantākajās pasaules vietās, apgūt izdzīvošanas iemaņas ekstrēmos apstākļos, kā arī apmeklēt zvejošanas sacensības vai nu tiešraidē, vai ierakstos. Kanāls ir pieejams pie vairākiem televīzijas operatoriem, tajā skaitā Lattelecom, Baltcom, Viasat un citiem. Kanāls pieejams tikai krievu valodā.

Ko skatīties kanālā Охота и рыбалкa?

Kanāls ir, protams, paredzēts tikai vīriešiem, par ko liecina kanāla sauklis “Skatāmviela īstiem vīriešiem”. Охота и рыбалка galvenokārt atspoguļo Krievijas aktīvās un ne tik aktīvās atpūtas vidi, taču neizpaliek arī pārraides no ārvalstu kanāliem, piemēram, Outdoor Channel un Viasat Explorer. Liels uzsvars tiek likts uz zemledus makšķerēšanu, kas interesē ļaudis kā šeit, tā lielajā kaimiņzemē, un kanālā galvenokārt tiek rādītas tepat blakus sagatavotas pārraides. Lielākā daļa pārraižu ir 12+ vai 16+ auditorijai paredzētas, tādēļ nebrīnieties, ja dzirdat kādu skarbāku vārdu vai redzat kādu ne īpaši apetītelīgu skatu.

Raidījumi kā Трофеи, Сезон охоты, Потрясающая рыбалка, По следам Хемингуэя un citi iepazīstina ne tikai ar pašu intensīvāko sajūtu gammu, kas rodama makšķerēšanā un medībās (t.i., lielā loma izvilkšanu vai trofejas nomedīšanu), bet pievēršas arī tehniskiem aspektiem, piemēram, makšķeres un spininga izvēlei, patronu un ieroču izvēlei, vēsturiskajām medībām, medībām, ko aprakstījuši slavei cilvēki, un tā tālāk. Kopumā Охота и рыбалкa piedāvā ļoti plašu raidījumu klāstu, kas aptver lielu daļu no šāda veida atpūtas. Turklāt raidījumos dzirdamie stāsti, kas dažreiz robežojas ar to, ko mēs saucam par “makšķernieku stāstiem”, brīžiem ir tik sulīgi, ka gribas uzreiz ņemt plinti rokās un skriet uz mežu.

Sekojiet Zebrai Āfrikas stepēs, lācim Sibīrijas vidienē vai briedim tepat Latvijā (palaikam raidījumos parādās arī Latvijas mednieki, viņu stāsti un medību apraksti). Охота и рыбалкa atver skatu uz plašo pasauli – gan lielo kaimiņzemi, gan vislabākās medību vietas visā pasaulē. Tas ir caurcaurēm vīriešu kanāls, un šajā laikmetā viena no pēdējām saliņām, kurās saglabājies piedzīvojmu meklētāju un drošsiržu gars.

Kur skatīties Охота и рыбалка?

Kā jau teikts, tas pieejams Baltcom, Lattelecom, kā arī Viasat piedāvāto kanālu klāstā. Baltcom piedāvājumā Охота и рыбалкa atrodams Pamata blokā, savukārt Lattelecom televīzijā – Interaktīvās televīzijas Krievijas kanālu pakā, bet Viasat televīzijā – Dokumentālo kanālu klāstā. Охота и рыбалкa  var atklāt jums jaunu pasauli, vai arī ļaut uzkrāt zināšanas par savām iemīļotajām lietām, ja jau esat mednieks vai zvejnieks.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *