TV pārraižu arhīvs

Lattelecom Interneta TV kanāliem tagad ir pieejams pārraižu arhīvs. Interneta TV ir lieliski jaunumi – TV pārraižu arhīvs arī internetā. Jau no šodienas saņem vēl vairāk – piecu populārāko kanālu (LTV1, LTV7, LNT, TV5 un Kanāls 2) TV raidījumu arhīvu, kurā vari noskatīties pēdējo 5 dienu raidījumus sev vēlamā laikā.

Interneta TV pārraižu arhīvs

  • Vispirms izvēlies TV kanālu un datumu
  • Kanāla programmā izvēlies raidījumu
  • Sāc skatīties

Interneta televīzijas galvenās priekšrocības, salīdzinājumā ar parasto televīziju, ir arī tīri praktiskas — piemēram, nav vajadzīgs televizors, interneta tv ir ērtāk pieejama programma, plašāka kanālu izvēle un jau pieminētais arhīvs. Bez tam, tv internetā var skatīties arī ar portatīvo datoru, tāpēc jūs varat noskatīties savu mīļāko pārraidi visur, kur vien pieejams pietiekami ātrs wi-fi tīkls — piemēram, kafejnīcā, universitātē, vai vienkārši kādā stūrī savā mājā, protams, ja jums ir pieejams bezvadu internets.

Skatīties TV internetā ir daudzkārt ērtāk, nekā skatīties to savā televizorā. Plašais kanālu klāsts un papildus ērtības nodrošina lieliskas izjūtas, skatoties Latvijā pirmo nopietno interneta televīziju.

Komentāri (3)

juris rupainis

October 22nd, 2015 at 10:52 am    


tv5 21.10.2015

raisa

August 14th, 2016 at 7:52 am    


ka atrast tv3 piektdienas vakara zinas

TV

August 18th, 2016 at 5:49 am    


tvplay

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *