TV ziņas internetā

Skaties ziņas, filmas, seriālus un visu pārējo iekš interneta TV augstā attēla un skaņas kvalitātē. TV ziņas un aktuālie notikumi katru dienu ir skatāmas vairākos TV kanālos, kurus var atrast online TV par brīvu. Interneta TV ziņas internetā pieejamas Latvijas iedzīvotājiem un visiem pārējiem, kuri atrodas Latvijā, jo šis interneta TV nav skatāms ārpus Latvijas robežām. Ar TV ziņām internetā un visu pārējo, ko piedāvā online televīzija var iepazīties visi lietotāji, kuri izmanto Latvijas interneta pieslēgumus ar IP adresēm, kas ir reģistrētas kā Latvijas interneta zonai piederošas.

Kas var skatīties TV ziņas internetā

Skatīties interneta TV

Īrijā, Čīlē, Irākā, Polijā Lielbritānijā, Vācijā, Spānijā, Dānijā, Zviedrijā, Korejā, vai kādā citā valstī dzīvojošie latvieši un citi iedzīvotāji šo pakalpojumu nevarēs izmantot, ja viņu interneta pakalpojumu sniedzēja pieslēgums nav ar Latvijas IP adresi.

TV ziņas internetā var skatīties visu Latvijas interneta klienti, kuri grib skatīties televīziju internetā augstā kvalitātē un To pieļauj pakalpojumu sniedzēja interneta ātrums. Lai skatītos ziņas internetā un filmas internetā Jums būs nepieciešams Adobe Flash Player Video Spēlētājs. Ja Jums nav Adobe Flash Player Video Spēlētājs, tad to vienkārši varat lejupielādēt. TV tiek piedāvāta divās kvalitātēs – HQ kvalitātē un LQ kvalitātē. HQ režīmā ir nepieciešams, lai minimālais garantētais interneta pieslēguma ātrums būtu vismaz 2.5 Mbit/s, bet LQ vismaz 1 Mbit/s. Ja Tavs interneta ātrums ir mazāks par 2.5 Mbit/s, tad vari interneta TV skatīties LQ kvalitātē, kas arī ir pieņemama kvalitāte. Ja Tavs interneta ātrums ir vismaz 2.5 Mbit/s vai vairāk Mbit/s, tad izvēlies HQ kvalitāti, kura Jums piedāvā augstas kvalitātes interneta TV.

Interneta TV ziņu kanāli

LTV1, LTV7, LNT, TV5 Rīga, Pirmais Baltijas Kanāls, NTV Mir, Sony Entertainment Television, Disney Channel, Nickelodeon, Discovery channel, Discovery Science, Eurosport, National Geographic, KHL, Muz TV, CNN International, RTL, Bloomberg. Šajos TV kanālos varēsi skatīties ziņas Latvieši valodā, Krievu valodā un Angļu valodā. Ziņas internetā iekš interneta TV un pats galvenais augstā kvalitātē – Tagad tas ir pavisam reāli, jo šādu iespēju piedāvā augsta kvalitātes interneta televīzija.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *