TV24 tiešraide internetā

TV24 ir populārs ziņu kanāls Latvijā, kurš piedāvā skatīties ziņas visu diennakti. Skaties TV24 interneta TV un televizora ekrānos bez maksas. TV24 saviem skatītājiem piedāvā ziņas 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Skatīties TV24 interneta TV tiešraidē

Latvijas TV kanāli internetā augstā kvalitātē: LTV1 TV, LTV7 TV, LNT TV un citi.


Lai skatītos TV24 tiešraidi pa visu ekrānu, divreiz uzklikšķini uz online TV ekrānu.

TV24 ziņas bez maksas var skatīties ne tiki internetā – interneta TV un televizora ekrānos, bet arī Narvesen tirdzniecības punktos Rīgā un Neste degvielas uzpildes stacijās. TV24 ir pirmais digitālais ziņu kanāls Latvijā, kas piedāvā skatīties tiešraidi internetā lieliskā skaņas un attēla kvalitātē.

TV24 online TV ir skatāma visiem interneta lietotājiem, kam ir instalēts Windows Media Player. Ja jums ir kāda no Windows operētājsistēmām un dators nav no pagāšā gadsimta, tad visdrīzāk šī programma Jums ir instalēta. Eksperti iesaka izmantot Windows Media Player, kas nav vecāks par 9 versiju. TV24 darbojas uz Firefox, Google Chrome, Safari, Internet Explorer, kā arī uz Opera pārlūkiem.

TV24 interneta tiešraide būs skatāma lieliskā kvalitātē un bez traucējumiem, ja Jūsu interneta ātrums būs vismaz 1Mbit/s. Ar šādu interneta ātrumu nevajadzētu būt problēmām skatīties TV24 tiešraidi internetā augstā skaņas un attēla kvalitātē.

TV24 interneta tiešraide dod iespēju redzēt jaunumus ne tikai ēterā, bet arī internetā, jo mūsdienās šādu iespēju piedāvā interneta TV. Skaties TV24 bezmaksas televīziju internetā un uzzini visus jaunumus pirmais.