TV3 tiešraide internetā

TV3 interneta tiešraidē piedāvā skatīties dažādus seriālus un raidījumus, kā piemēram, ziņas, Bez Tabu, UgunsGrēks u.c. raidījumus. TV3 interneta tiešraide pieejama tikai raidījuma laikā, kas nozīmē, ka TV3 online TV nav pieejams cauru diennakti. TV3 interneta tiešraide ir bez maksas, kā arī augstā skaņas un attēla kvalitātē.

Skatīties TV3 interneta TV tiešraidē

TV3 interneta TV tiešraide ir apturēta. 

Lai skatītos TV3 tiešraidi pa visu ekrānu, divreiz uzklikšķini uz online TV ekrānu.

TV3 tiešraide internetā ir bez maksas. TV3 online TV dod iespēju skatīties dažādus seriālus un raidījumus iekš interneta TV, kā piemēram, ziņas, Bez Tabu, UgunsGrēks u.c. Patīkamu online TV skatīšanos.

TV3

TV3 ir Modern Times Group (MTG) īpašumā esošs kanāls, kas savu darbību Latvijā sāka 1998. gadā Kaspara Ozoliņa vadībā. TV3 ir populārākais televīzijas kanāls Latvijā ar 14,6% auditoriju televīzijas skatītāju vidū (tns.lv dati, 2013. gada decembris). Jaunākās ziņas saistībā ar TV3 ir šādas: Kasparu Ozoliņu vadītāja amatā nomainījusi Baiba Zūzena (2013. gada augusts), savukārt MTG līdz šim bez maksas pieejamie kanāli (LNT, TV3) tagad pieejami televīzijas operatoru maksas paketēs (2014. gada janvāris).

TV3 ilgu laiku dzīvoja LNT “astē”, taču pēdējo pāris gadu laikā kanāla reitingi pārsnieguši savulaik populārākās Latvijas televīzijas sniegumu. Tas izskaidrojams gan ar lielāko pieejamo finansējumu – LNT līdz 2012. gada jūnijam bija pārsvarā latviešu sponsorēta televīzija. Tāpat jaušams arī autorraidījumu trūkums, kas varēja būt pie vainas LNT reitingu kritumam.

TV3 kanāla raidījumi

TV3 redzamākie cilvēki pavisam noteikti ir Juris Šteinbergs, Evelīna Kovaļevska un Ilze Jaunalksne – atzīti žurnālisti, pirmie divi no kuriem veido slaveno raidījumu “Bez Tabu”, kurā mēģina palīdzēt cilvēkiem, kas piedzīvojuši šādu vai tādu vilšanos tur, kur to negaidīja piedzīvot. Tas redzams katru darbadienas vakaru plkst. 19:30. Savukārt svētdienās tiek pārraidīts raidījums “Nekā Personīga”, kuru vada jau minētā Ilze Jaunalksne – raidījuma pamatuzstādījums ir “par atklātu un atbildīgu Latvijas politiku”.

TV3 redzami arī Latvijā veidoti seriāli, slavenākais no tiem noteikti ir “UgunsGrēks”, kas Latvijā jau izsenis ieguvis kulta statusu. TV3 šī seriāla veidošanu pārņēma no Latvijas Televīzijas veidotā seriāla “Neprāta cena”, kas laikam ir populārākais latviešu seriāls kopš “Likteņa līdumniekiem”. No Latvijā veidotajiem raidījumiem jāmin “Ievas Pārvērtības”, “Runā Rīga” un, protams, “TV3 ziņas”, kas redzamas katru dienu plkst. 19:00.

TV3 TV kanāla raksturs

TV3 ir izklaides TV kanāls, taču nevar nenovērtēt kanāla pienesumu Latvijas televīzijas dažādībai. Raidījums “Bez Tabu” pilda tautas tribūna lomu Latvijā, savukārt tādi raidījumi kā “Nekā Personīga” pienes kvalitatīvu žurnālistiku politikas jautājumos. TV3 galvenais trumpis ir pieejamais finansējums (MTG grupai pieder visi Viasat kanāli), kas ļauj izstrādāt saistošākus oriģinālraidījumus.

Pāreja uz maksas apraidi, domājams, ne tikai būtiski nesamazinās TV3 skatītāju skaitu, bet arī ļaus TV3 veidot arvien vairāk oriģinālraidījumu, nodrošinot kvalitatīvu saturu. Vienīgais skandāls, kas saistās ar TV3 kā televīziju, ir 2011. gadā notikušais retranslācijas skandāls, kurā televīzijas operators Baltkom nespēja panākt vienošanos par kanāla retranslāciju, tādēļ TV3 vērsās tiesā. Savukārt “Bez Tabu” ir bijis ierosinātājs ne vienam vien skandālam par biznesu, pašvaldību un arī valdības negodībām.