TV6 TV kanāls

TV6 ir mūzikas, izklaides, modes un sporta kanāls, kas Latvijā raida kopš 2007. gada. TV6 ir Modern Times Group sastāvdaļa – šim zviedru mediju konglomerātam pieder arī LNT, TV3, 3+ un TV5 kanāli. Šajā rakstā īsi apskatīsim kanāla vēsturi, kanālā sastopamās pārraides, kā arī ieskicēsim kanāla “raksturu” un mērķauditoriju.

TV6 kanāla vēsture

TV6 tika dibināts nesen, tādēļ par tā vēsturi vēl nav daudz kas stāstāms. Un tomēr, TV6 ir iegājis Latvijas vēsturē ar tā arī nenotikušo (vismaz sākotnējā veidolā) TV6 “Pliko skrējienu”, ar kuru kanāls vēlējās atzīmēt 1 gada dzimšanas dienu. Savukārt pāris gadus vēlāk TV6 no LTV7 pārņēma stafeti Rīgas “Dinamo” spēļu rādīšanā. Tāpat TV6 pārraida arī pasaules čempionāta hokejā augstākās divīzijas spēles un periodiski pārraida arī citus svarīgākos sporta notikumus, bet 2014. gada sākumā tapa zināms, ka TV6 tiks pārraidīts arī Eiropas rallija čempionāts, konkrētāk, visi divpadsmit tā posmi, tajā skaitā arī Liepājas posms, kuru sāks rādīt 31. janvārī.

TV6 TV raidījumi

TV6 izceļas ar mūsdienīgu programmu, rādot tādus seriālus kā “Ofiss”, “Izlaušanās”, “Simpsoni”, “Grēcīgā Kalifornija”, “Amerikāņu ģimenīte”, “CSI Ņujorka”, humora šovu “Nasha Russia” un citus. Pirms vieniem naktī TV6 sāk raidīt mūziku, bet pirmdienās un piektdienās skatāmas dažādas Holivudas un cita veida filmas. Kopumā TV6 ir daudzveidīga programma ar uzsvaru uz seriāliem un sportu; TV6 pavisam noteikti nav filmu kanāls. Tāpat jāuzsver, ka TV6 ir daudz humora šovu: “Nasha Russia”, kā arī pa vienam ukraiņu un amerikāņu joku šovam; tos rāda gandrīz katru dienu, tie kalpo par vēl vienu liecību kanāla izklaides raksturam.

TV6 TV kanāla raksturs

TV6 lielā mērā atšķiras no sava zviedru “tēva” – latviešu TV6 sastopamas modes pārraides un mūzika, taču zviedru kanāls ir vairāk tendēts uz vīriešu auditoriju. Kopumā TV6 var nosaukt par tīru izklaides kanālu. Tā kā tas sastopams TV operatoru maksas paketēs, kanālā sastopams maz reklāmas; TV6 saturs ir piemērots plašām auditorijām, taču uzsvars uz sporta raidījumiem tomēr liecina, ka, tāpat kā tā zviedru vārda brālis, TV6 ir vairāk tendēts uz vīriešu auditoriju.

Kur skatīties TV6?

TV6 pieejams kabeļtelevīzijā, satelīttelevīzijā, digitālajā un virszemes televīzijā. TV6 skatīties piedāvā gandrīz visi televīzijas operatori Latvijā, kas arī nodrošina tā popularitāti. TV6 iesakām skatīties Lattelecom televīzijā, izmantojot virszemes, interaktīvo vai interneta televīziju. Virszemes televīzija ir pieejama lielākajā daļā Latvijas, bet Interaktīvo televīziju skatīties var jebkurš, kuram pieejam ātrākam Lattelecom internetam. Īpašs jaunums ir interneta televīzija, kas ļauj skatīties TV6 jebkurā jums ērtākā vietā, kur vien pieejams internets: mobilajā telefonā, portatīvajā datorā vai planšetē.

TV6 – izklaide interesantiem indivīdiem!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *