Universal Channel

Universal Channel ir filmu un seriālu kanāls, kas raida kopš 2003. gada, bet Latvijā kļuva pieejams 2000. gadu nogalē. Universal Channel ir pieejams plašs filmu un seriālu klāsts, taču lielākais uzsvars tajā ir uz trilleriem, drāmu, komēdiju, šausmu un detektīvu filmām un seriāliem. Tas pieejams pie lielākajiem kabeļtelevīzijas un digitālās televīzijas operatoriem, krievu un angļu valodās. Šajā rakstā tiks īsi apskatīts kanāla saturs un tajā skatāmie seriāli.

Ko skatīties Universal Channel?

Universal Channel katru dienu skatāmas 3-4 filmas, kā arī neskaitāmi seriāli. Pārsvarā pārstāvētas Holivudas filmas, piemēram, pašlaik kanālā iespējams skatīties HurtLocker, BatteriesNotIncluded, TheLastMohican un citas populāras Holivudas filmas. Pārsvarā filmas ņemtas no 2000-2013. gadiem, taču nereti iespējams redzēt arī vecākas klasikas, kā, piemēram, JurassicPark, TheNuttyProfessor un citas. Pārsvarā filmu klāstā ir trilleri un detektīvi, taču arī drāmas filmu cienītājiem kanāla piedāvājums neliks vilties.

Seriālu ziņā piedāvājums ir ļoti plašs. Universal Channel varam skatīties tādus seriālus kā House, TheMentalist, Psych, MidsomerMurders, TheGoodWife, FairlyLegal un citus. Tāpat kā tas ir ar filmām, pārsvarā rādīti tiek pēdējās desmitgades spožākie šovi, kas ieguvuši skatītāju un kritiķu atzinību. Interesanti, ka House ir vienīgais ar medicīnu saistītais seriāls šajā kanālā, kas varētu nozīmēt sliekšanos uz vīriešu auditoriju, jo zinām, cik populāri daiļā dzimuma pārstāvju vidū ir seriāli Grey’sAnatomy, Scrubsun ER. Tāpat kā ar filmām, biežāk pārstāvētie žanri ir detektīvs, trilleris un drāma. Jāsaka, ka Universal Channel seriālu piedāvājums ir patiešām neslikts.

Kā skatīties Universal Channel?

Iesakām skatīties Universal Channel pie kāda no lielākajiem televīzijas operatoriem Latvijā. Tas pieejams gan Baltcom, gan Lattelecom, gan citu operatoru piedāvātajās kanālu paketēs. Lattelecom televīzija ir gan vispieejamākā – tur kanāls pieejams gan virszemes apraidē, gan interaktīvajā televīzijā, – gan iespējām bagātākā, ļaujot ierakstīt raidījumus un izmantot raidījumu arhīvu vairākiem, tajā skaitā Latvijas kanāliem. Novēlam jums patīkamu skatīšanos.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *