Viasat Golf TV kanāls

Viasat Golf ir kanāls, kas, kā rāda nosaukums, veltīts sporta veidam, ko dēvē par golfu. Tas tika radīts 2007. gadā, kad firma MTG ieguva tiesības pārraidīt vairākus golfa turnīrus, un nu kanāls ir pieejams arī Latvijā. Lai gan Latvijā ir pamaz golfa entuziastu, tie, kas to spēlē, šim sportam nododas ar īpašu dedzību, un tagad viņiem ir iespēja vērot gan amatieru, gan profesionāļu turnīrus, kā arī iepazīties ar šo sporta veidu tuvāk. Latvijā kanāls pieejams angļu, zviedru, dāņu un norvēģu valodā.

Viasat Golf ir kādreizējā Viasat sport 24 pēctecis, un tajā skatāmie turnīri reiz tika rādīti Viasat Sport 1 un SportN kanālā. Pašlaik kanāls ir pieejams visā Skandināvijā, Baltijas valstīs, kā arī Krievijā. Latvijā tas kļuva pieejams 2009. gadā. To pārraida tādi televīzijas operatori kā Lattelecom un, protams, Viasat. Tas ir tikai apsveicami, ka Latvijā parādījies šāds kanāls, jo ar šī sporta veida popularizēšanu pie mums, šķiet, nodarbojas tikai Sandis Ozoliņš.

Ko skatīties Viasat Golf?

Kanālā tiek pārraidīti vairāki starptautiska mēroga golfa turnīri, piemēram, European Tour, American PGA Tour, Ryder Cup, British Open, US PGA, US Open, World Golf Championships, Seve Trophy, Australasian Tour, Southern Africa Tour un citi. Tā kā golfa mači tomēr norisinās diezgan ilgi, Viasat Golf kanālā nereti pārraida labākos momentus (t.s. “highlights”) no visas pasaules svarīgākajiem golfa turnīriem. Katra diena tiek sākta ar golfa ziņām, kurām seko spēļu aizraujošākie mirkļi visas dienas garumā. Tāpat kanālā var vērot arī informatīvas pārraides, kurās, piemēram, tiek apskatīta golfa kā sporta veida, vai varbūt arī kāda turnīra vēsture.

Tie, kas ar golfu ir uz “jūs” tomēr no kanāla daudz ko neiegūs – lai gan lielāko dienas daļu tiek pārraidītas tikai spēles, jābūt pazīstamam ar golfa terminoloģiju, sitienu veidiem un spēles gaitu, lai gūtu ko vairāk nekā vienkārši skatīšanās prieku no šī kanāla vērošanas. No otras puses, ja jums interesē golfs, visticamāk, to jau esat spēlējis, un, rūpīgi pavērojot profesionāļus, varēsit iemācīties vienu otru jaunu paņēmienu. Tā kā kanāls ir skandināvu veidots, jāņem vērā, ka starp vienā dienā notiekošiem turnīriem priekšroka tiks dota tam, kurā piedalās skandināvu sportisti.

Kur skatīties Viasat Golf?

Viasat Golf ir pieejams Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, “Viasat Sports” kanālu pakā, kur to varat vērot vairākās valodās, kā arī izbaudīt neskaitāmās priekšrocības, ko sniedz šis televīzijas veids. Tāpat to piedāvā arī Viasat – viens no retajiem, kas vēl joprojām piedāvā satelīttelevīziju. Šķiet, ka citi televīzijas operatori šo kanālu skatīties nepiedāvā, kas laikam būtu izskaidrojams ar golfa zemo popularitāti mūsu jūras krastā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *