Viasat Motor autosporta TV kanāls

Viasat Motor ir autosportam veltīts kanāls, kas jūs paātrinājuma dēļ iespiedīs vēl dziļāk dīvānā. Kanāls ir Viasat Sport pakas sastāvdaļa un kā tāds tas tiek piedāvāts arī Latvijas skatītājiem. Viasat Motor kādreizējais nosaukums ir Viasat 3. Šis kanāls tika pārtaisīts 2008. gadā un kopš tā laika pieejams visā Skandināvijā un Baltijas valstīs.

Kanāls ir pieejams angļu, dāņu un zviedru valodās – faktiski tas 80% laika pārraida angļu, pārējo – zviedru un dāņu valodā. Pašlaik kanālam subtitri nodrošināti netiek. Kanāls pieejams Viasat satelīttelevīzijā, Lattelecom Interaktīvajā televīzijā. Tā īpašnieks ir Modern Times Group – tas pats koncerns, kuram pieder liela daļa latviski raidošo kanālu – LNT, TV3, TV5 un citi.

Ko skatīties Viasat Motor?

Viasat Motor nodrošina lielāko autosacīkšu pārraidi 24 stundas diennaktī. Tajā autosporta piekritēji varēs vērot tādas sacīkstes kā „Formula 1”, „MotoGP”, „Nascar Sprint Cup”, „Speedway Grand Prix”, „German stock cars”, „F1 Powerboat”, „FIA Rallycross Eurochamp”, „Rally Eurochamp”, kā arī daudzas, daudzas citas. Pašlaik, piemēram, Viasat Motor kanālā tiek pārraidītas Indycar sacīkstes, kā arī Formula 3.5 Renault. Pārstāvēta lielākā motosporta veidu daļa – ūdensmotociklu sacensības, Formulu sacīkstes, ralliju posmi un sacensības ar motocikliem.

Kanāls jāuzteic ne tikai par mazo reklāmu daudzumu, bet arī par 24 stundu translācijām un visu lielāko motosporta veidu iekļaušanu. Tāpat tas ir arī viens no retajiem kanāliem, kuru Latvijā iespējams vērot zviedru valodā, tāpēc, ja apgūstat šo valodu vai jau to protat, Viasat Motor ir viena no retajām vietām, kurā to iespējams praktizēt.

Kur skatīties Viasat Motor?

Kā jau teikts, Viasat Motor tiek piedāvāts gan Lattelecom, gan pie pašiem Viasat. Lattelecom Interaktīvajā televīzijā kanāls tiek piedāvāts Viasat Sports pakā, kurā ietilpst arī Viasat Sports Baltic un Viasat Golf. Tā maksā 5,51 eiro mēnesī. Viasat kanāliem diemžēl nav pieejama liela daļa opciju, kas Interaktīvo televīziju padara patiešām interaktīvu, tāpēc, ja būsit nokavējis sacensību sākumu, nevarēsit uz to attīt atpakaļ. No otras puses, tas ir labs iemesls, lai skatītos šo kanālu ar tādu rūpību, kāda tam pienākas.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *