Viasat Sport Baltic sporta TV kanāls

Viasat Sport Baltic ir sporta kanāls, kurā latviešu valodā tiek pārraidīti svarīgākie vietējie un starptautiskie sporta notikumi. Kanālā pārraida hokeja, futbola un citu sporta veidu svarīgākās spēles un čempionātus. Kanālā tiek pārraidītas tādas sacensības kā UEFA Čempionu līga, Eirolīga, Formula 1, SEB Baltijas basketbola līga. Tas ir viens no pieciem Viasat sporta kanāliem. Viasat Sport Baltic ir pieejams arī Lietuvā un Igaunijā. Latvijā tas pieejams Viasat, Lattelecom, Izzi un citu televīzijas operatoru piedāvājumā. Kanāls tika izveidots 2009. gadā kopā ar Viasat Golf, aizvietojot Viasat Sport 2 un Viasat Sport 3 kanālus.

Ko skatīties Viasat Sport Baltic?

Viasat Sport Baltic piedāvā vērot sporta tiešraides vairāk nekā 1600 stundas gadā – tātad tiešraides varam vērot vismaz četrarpus stundas dienā. Bez jau minētajām sacensībām Viasat Sport Baltic pārraida arī Pasaules čempionātu hokejā, Olimpiskās Spēles, autosacīkstes – Indycar, Nascar, Motogp -, vieglatlētiku, riteņbraukšanas sacensības (tajā skaitā BMX un kalnu riteņbraukšanu), kā arī golfu un citas Latvijā mazāk populāras spēles.

Viasat Sport Baltic aktīvi seko arī Latvijas sportistu aktivitātēm visā pasaulē, piemēram, E. Gulbja sniegumam ATP pasaules tūrē. Tāpat tiek sekots arī dažādu sporta veidu līgām visu sezonu, piemēram, pašlaik tiek rādīti visi Dimanta līgas posmi. Protams, kanālā varam vērot arī Kontinentālās Hokeja līgas spēles, kā arī Triobet Basketbola līgas sportistu sniegumu savstarpējos mačos. Tiesa, neaktīvajā sezonā kanālā bieži vien tiek rādīti atkārtojumi – piemēram, hokeja čempionāta spēles kanālā rāda vēl mēnesi pēc čempionāta beigām. Lai gan – īstiem entuziastiem par šo faktu būs tikai prieks.

Viasat Sport Baltic pulcē savā paspārnē arī lielu raibumu dažādu komentētāju, no kuriem pazīstamākie būtu Anatolijs Kreipāns, Armands Puče, Ģirts Timrots un daudzi citi. Kopumā šis sporta kanāls piedāvā ļoti plašu izvēli ikvienam sporta mīlim, un, tā kā tas bieži tiek piedāvāts kopā ar pārējiem Viasat sporta kanāliem, Viasat Sport Baltic varētu uzskatīt par vienu no labākajiem veidiem, kā uzturēt zināšanas par aktuālo pašmāju un starptautiskajā sporta arēnā.

Kur skatīties Viasat Sport Baltic?

Kā jau minēts, Viasat Sport Baltic pieejams Lattelecom un Izzi televīzijā, tāpat, protams, arī Viasat piedāvā šo kanālu skatīties savā satelīttelevīzijā. Tā kā kanāls diezgan daudz maksā par licenci uzturēt tiešraides, piemēram, Lattelecom televīzijā, kurā Viasat Sport Baltic pieejams Viasat Sport pakā, kanālam nav pieejamas ieraksta un pārtīšanas funkcija, kas varētu būt ļoti svarīgi ikvienam sporta fanam, kurš tomēr strādā dienas darbu. No otras puses – tur neko nevar padarīt, jo sporta pārraidīšana ir dārga un piņķerīga padarīšana, un līgumos, kas tiek slēgti ar sacensību organizatoriem, noteikti ir paredzēts, ka ierakstīt pārraides nevarēs.

Komentāri (1)

andris

August 28th, 2016 at 8:28 pm    


lai labi veiktos

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *